اجتماعی

شبکه توزیع برق مسیر توزلو به بزین اصلاح و بهسازی شد

​پروژه اصلاح و بهسازی شبکه توزیع برق مسیر روستای توزلو به بزین جهت تعریض جاده به همت مدیریت توزیع برق شهرستان خدابنده به اتمام رسید.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، امیر سلیمانی، مدیر توزیع برق شهرستان خدابنده با اعلام این‌که پروژه اصلاح و بهسازی این مسیر به درخواست اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان انجام شد، اظهار داشت: با توجه به آغاز عملیات تعریض جاده روستاهای توزلو به بزین از بخش بزینه‌رود شهرستان خدابنده پروژه جابه‌جایی تیرهای این مسیر توسط همکاران بهره‌برداری توزیع برق این شهرستان آغاز و خوشبختانه با موفقیت به پایان رسید.

سلیمانی افزود: در پروژه اصلاح و بهسازی شبکه 20کیلوولت مسیر توزلو به بزین، 28 تیر از حریم جاده در دست تعریض جابه‌جا و همچنین 2 تیر فرسوده تعویض شد.

مدیر توزیع برق شهرستان خدابنده با اشاره این‌که این پروژه با اعتباری بالغ بر 3میلیارد ریال به سرانجام رسید عنوان کرد: پروژه اصلاح و بهسازی شبکه 20کیلوولت مسیر روستاهای توزلو و بزین با حضور 5 گروه عملیاتی از همکاران توزیع برق این شهرستان و به‌ کارگیری 5 خودروی سبک و 2 دستگاه جرثقیل و در 3 روز به اتمام رسید که با اتمام این‌پروژه علاوه بر تسهیل در عملیات تعریض جاده این روستاها با اصلاح و بهسازی تجهیزات فرسوده به میزان قابل توجهی از تلفات شبکه کاسته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا