اجتماعی

سنجش سلامت بیش از 20هزار نوآموز در پایگاه های ثابت و سیار در سطح استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حسن مظفری در خصوص سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان،گفت: از همراهی و همکاری خوب و مجدانه دستگاه های مرتبط با سنجش نوآموزان تقدیرو تشکر میکنم.

وی در ادامه افزود: امسال سنجش نو آموزان بدو ورود به دبستان از اول تیرماه سال جاری آغاز خواهد شد که پیش بینی می شود در سال تحصیلی جدید بیش از 20هزار نوآموز در پایگاه های ثابت و سیار در سطح استان مورد سنجش و ارزیابی قرار گیرند.

مظفری اظهار داشت: تمهید مقدمات برنامه سنجش اعم از مواد ضد عفونی کننده و اقلام بهداشتی برای تمامی پایگاهها، فراخوان نیروی انسانی جهت همکاری در برنامه سنجش و برنامه ریزی  لازم جهت برگزاری مراسم نمادین افتتاحیه در یکی از پایگاههای شهر زنجان و اقدام مشابه در سایر شهرستانهای دارای پایگاه ثابت اعم از ابهر، خدابنده و خرمدره؛ از جمله موارد انجام یافته در خصوص سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان است.

وی خاطر نشان کرد: به منظور جلوگیری از رفت و آمد و رعایت پروتکل های بهداشتی، اعضای پایگاه هر منطقه از خود منطقه جذب شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در پایان تصریح کرد: کارگاههای آموزشی و توجیهی جهت انجام سنجش،برای 120 نفر به میزان 840 نفر ساعت به صورت قطبی در زنجان و ابهر برگزار گردیده و همچنین اعتبار به مبلغ 169 میلیون تومان جهت خرید اقلام بهداشتی، ابزار های مورد نیاز، پذیرایی نوآموزان، و … توزیع شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا