با ما همراه باشید

اجتماعی

ساينا واحد نمونه استاندارد زنجان شناخته شد

شركت صنايع بهداشتي ساينا همزمان با 14 اكتبر / 22مهر1400 موفق به دريافت تنديس و لوح تقدير واحد نمونه استاندارد استان زنجان گرديد.

منتشر شده

در

ساينا واحد نمونه استاندارد زنجان شناخته شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در مراسم اهداء تنديس واحد نمونه استاندارد كه با حضور جمعي از مديران كل استان زنجان، مسئولين شهرستان ابهر و مديران ارشد و اجرايي مجموعه ساينا در محل كارخانجات اين شركت برگزار شد؛ داريوش اشكاني پور مديركل اداره استاندارد و تحقيقات صنعتي استان زنجان ضمن عرض تبريك به كاركنان پرتلاش و متعهد ساينا كه با سعي مثال زدني خود توانستند اسباب انتخاب اين مجموعه را به عنوان واحد نمونه كيفي استاندار استان ايجاد كنند؛ شاخص هاي ارزيابي واحدهاي نمونه را از سوي سازمان استاندارد بسيار سختگيرانه برشمرد.

مديركل استاندارد و تحقيقات صنعتي استان زنجان با اشاره به اين كه در اين روز سه واحد از مجموعه گسترده شركت هاي صنعتي و توليدي استان مفتخر به كسب رتبه واحد نمونه استاندارد و يك واحد به عنوان واحد نمونه ملي گرديد است؛ موفقيت كسب شده از سوي مجموعه ساينا را يك افتخار براي كاركنان اين مجموعه و همچنين يك موفقيت براي سازمان  استاندارد و تحقيقات صنعتي استان زنجان دانست.

داريوش اشكاني پور خطاب به ميهمانان و مديران ارشد استاني كه در مراسم قدرداني از شركت ساينا حضور داشتند اعلام نمود؛ شركت ساينا بر اساس مميزي سختگيرانه ارزيابان سازمان استاندارد و بازديدي كه بنده و همكارانم طي هفته هاي گذشته از اين كارخانه داشتيم؛ تمام امتيازات لازم را براي كسب واحد نمونه ملي دارا مي باشد و اظهار اميدواري نمود كه اين واحد نمونه به جايگاه واقعي خود كه همانا واحد نمونه ملي است دست يابد.

گفتني است در ابتداي اين مراسم رسول كارگرزاده عضو هيأت مديره و معاون منابع انساني شركت ساينا ضمن تبريك 22 مهر روز جهاني استاندارد به مديران و كارشناسان اين سازمان و قدرداني از تلاش بي‌وقفه خانواده بزرگ استاندارد، افزود: نهادينه كردن فرهنگ استاندارد و رقابتي نمودن فضاي توليد منجر به افزايش كيفي محصولات و به طبع آن رضايت مشتريان در سطح جامعه مي شود.

عضو هيأت مديره ساينا در جمع ميهمانان اين مراسم اضافه كرد: موفقيت ارزنده اي كه امروز حاصل شده، نتيجه تلاش جمعي خانواده ساينا است. مجموعه اي از تلاشگران عرصه صنعت و توليد كه هيچ سقفي در رعايت استاندارد نمي شناسند و اگر چنين نبود و رعايت تمام شاخص هاي كيفي در جاي جاي اين كارخانه خودنمايي نمي كرد، بدون ترديد امروز ميزبان مديران فرهيخته سازمان استاندارد و مقامات استان زنجان و شهرستان ابهر نبوديم.

رسول كارگرزاده؛ توليد محصولات خانواده پريمكس را در كنار برندهاي معتبري چون گلي، برف، سپيد، رخشا و … يك موفيت كم نظير براي ساينا دانست ؛كه جايگاه اين شركت را در بازار رقابتي شوينده يك سر و گردن متمايز و بهتر از رقباء تعريف نموده است. وي در بخش ديگري از سخنان خود، با اشاره به برنامه ريزي هيأت مديره شركت و اهتمام مديرعامل مجموعه براي شروع پروژه توليد سولفوناسيون، بهره برداري از اين پروژه را كه بابرنامه زمانبندي دوساله وارد مرحله اجرايي مي گردد ، يك موفقيت كم نظير براي ساينا بر شمرد و افزود: تحقق اين هدف ساينا رابه يك قطب تعيين كننده در زمينه تامين مواد اوليه صنعت شوينده تبديل مي كند و بخش قابل توجهي از نياز كارخانجات شوينده را به اين ماده اوليه مرتفع مي نمايد.

بر اساس اين گزار ش؛ روح الله حسيني مدير كارخانه ساينا نيز ضمن تبريك روز جهاني استاندارد به مديران و ميهمانان حاضر در مراسم، مراتب قدرداني خود را به نيابت از كارگران پرتلاش ساينا بابت انتخاب اين مجموعه به عنوان واحد نمونه استاندارد استان اعلام نمود و افزود: حضور مديران ارشد اداره كل استاندارد و تحقيقات صنعتي استان زنجان در اين شركت و اهداء تنديس و لوح تقدير، نمايانگر اين مهم است كه زحمات و تلاش جمعي همه پرسنل ساينا در جبهه حفظ و اعتلاي كيفيت محصولات به بار نشسته است و اين اعتماد ارزشمند، بار مسئوليت خانواده بزرگ ساينا را در حفظ و حراست از كيفيت توليداتش صد چندان مي كند.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

فراخوان مسابقه آزاد مهارت ملیله سازی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از برگزاری فراخوان مسابقه آزاد مهارت ملیله سازی به میزبانی استان زنجان خبر داد؛

منتشر شده

در

توسط

فراخوان مسابقه آزاد مهارت ملیله سازی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد رضا انصاری اظهار داشت: با عنایت به جایگاه و اهمیت مسابقات آزاد مهارت و تاکیدات ریاست محترم سازمان مبنی بر ارج نهادن هرچه بیشتر به این مسابقات، با در نظر گرفتن ارزش والای مهارت و آموزش‌های مهارتی در میان جامعه در شناسایی استعدادهای برتر و معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان در بخش صنعت می باشد.

وی با توجه به این‌که استان زنجان به عنوان شهر جهانی ملیله از سوی یونسکو معرفی گردیده و یکی از قطب‌های تولید ملیله در کشور شناخته می‌شود،تصریح کرد: اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با هماهنگی دفتر مسابقات ملی و بین المللی مهارت سازمان متبوع به منظور شناسایی نخبگان مهارتی و هدایت آن‌ها به سوی اشتغال و بازار تولید با همکاری اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری، اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استانداری زنجان، شورای اسلامی و شهرداری زنجان، اتاق تعاون، اتاق اصناف، اتاق بازرگانی، شرکت فرتاک و صدای و سیمای مرکز زنجان در نظر دارد اولین مسابقات مهارت آزاد در رشته ملیله سازی را در سطح کشوری با هدف شناسایی استاد کاران و نخبگان ملیله سازی برگزار نماید.

 ثبت نام مسابقات از تاریخ 1400/11/04 الی 1400/11/12 از طریق سایت اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به آدرس www.zntvto.ir/olympiad خواهد بود.

نحوه برگزاری و شرح فنی مسابقات و لیست ابزار همراه در سایت اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به آدرسwww.zntvto.ir   بارگزاری گردیده است

مسابقات ملیله سازی به صورت حضوری و آزمون عملی پروژه در روز پنج‌شنبه تاریخ 1400/11/28 در مدت زمان 8 ساعته برگزار خواهد شد.

 مراسم اختتامیه و تجلیل از نخبگان مهارتی رشته ملیله سازی روز جمعه تاریخ 400/11/29 با حضور مسؤولین محترم استانی و کشوری برگزار خواهد شد.

 به نفرات برتر در رتبه های اول تا سوم مرحله کشوری جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

لازم به ذکر است جهت کسب اطلاعات بیشتر با آقای علی ملکی مسئول امور مسابقات استان با شماره های 02433036325 و 09123423698 تماس حاصل فرمایند.

ادامه مطلب

اجتماعی

سامانه بارشی از فردا شب وارد زنجان می شود

کارشناس هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه از فردا شب سامانه جدید بارشی با بارش‌های پراکنده در استان فعالیت خواهد کرد گفت: در حال حاضر آسمان صاف و وضعیت جوی استان پایدار است که گاهی با وزش باد همراه خواهد شد.

منتشر شده

در

توسط

سامانه بارشی از فردا شب وارد زنجان می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سلطانی اظهار داشت: روز پنج شنبه وزش باد نسبتا شدید را همراه با بارش پراکنده برف خواهیم داشت که در گردنه‌های استان احتمال کولاک برف نیز خواهد بود.

وی با اعلام اینکه این سامانه بارشی از روز جمعه استان را ترک می‌کند و شرایط پایدار می‌شود گفت: دمای هوا نیز طی دو روز آینده افزایش نسبی خواهد داشت و پیش بینی می‌شود این افزایش ۶ تا ۸ درجه باشد.

کارشناس هواشناسی استان با اشاره به اینکه هوا از روز جمعه مجددا سرد خواهد شد افزود: در شبانه روز گذشته زنجان با دمای ۱۲ درجه زیر صفر دومین مرکز سرد کشور و خیرآباد با دمای ۲۱ درجه زیر صفر دومین ایستگاه سرد کشور بود.

در همین مدت چورزق با دمای ۱۳ درجه بالای صفر گرمترین ایستگاه هواشناسی استان بوده است.
دمای فعلی زنجان هم ۱۱ درجه زیر صفر است که نسبت به دیروز یک درجه کاهش دارد.

ادامه مطلب

اجتماعی

15 هزار قرص نان رایگان در استان زنجان توزیع شد

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: توزیع رایگان 15 هزار قرص نان در سطح شهر و روستاهای صعب العبور استان انجام شد.

منتشر شده

در

توسط

15 هزار قرص نان رایگان در استان زنجان توزیع شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ولی‌الله زمانی، اظهار داشت: با توجه به بارندگی برف در روزهای اخیر و یخبندان و نیز عدم امکان تردد در مسیرهای شهری و همچنین جاده‌های مواصلاتی شهر به روستا، این اداره کل در راستای رفاه حال هم استانی‌های عزیز و دسترسی سریع به نان توزیع رایگان 15 هزار قرص نان از طریق اصناف منتخب و روستاهای تابعه استان اقدام کرده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تصریح کرد: با تمهیدات به عمل آمده و هماهنگی‌های صورت گرفته با اتحادیه نانوایان و اتحادیه خواربارفروشان این مقدار قرص نان در سطح شهر زنجان بین 14 واحد منتخب از قبیل خوار و بار فروش و فروشگاه‌های مواد غذایی و همچنین در روستای های صعب العبور توزیع شد.

وی در پایان وی تاکید کرد: هیچگونه مشکلی در تامین زنجیره غذایی نان در استان نبوده و این اداره کل نسبت به پیگیری اموارات محوله بصورت شبانه‌روزی در راستای ارائه خدمات به هم استانی‌های عزیز در حال انجام وظیفه است.

ادامه مطلب

برترین ها