اقتصاد

سازمان‌ صنعت، معدن و تجارت،نوک پیکان خدمات رسانی به مردم است

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی صنعت، معدن و تجارت گفت: سازمان‌ صنعت، معدن و تجارت در همه استان‌ها، نوک پیکان خدمات رسانی به مردم به خصوص ذینفعان هستند و ما باید خودمان را پاسخگوی مردم بدانیم و از همه ظرفیت‌ها برای پیگیری و حل مشکلات ذینفعان استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،شهاب جنابی، مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی صنعت، معدن و تجارت در آیین تکریم و معارفه مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اظهار داشت: در حوزه‌های مختلف، صنعت از لحاظ تاثیر گذاری مستقیم در زندگی مردم اهمیت بیشتری دارد و در تحت تاثیر قرار دادن بخش‌های کشور مورد توجه بوده و به عنوان زیر بنا عمل می‌کند.

 وی تصریح کرد: در حوزه صنعت، معدن و تجارت نیاز به تحول جدی در روال برنامه‌ها و ریل‌گذاری کاری و نوع جدیدی از حکمرانی را لازم داریم و امیدوار هستیم ریل گذاری‌های جدید بتواند تحول جدی در حوزه صمت کشور ایجاد کند.

شهابی بیان کرد: برنامه‌های دقیقی برای ایجاد تحول در حوزه صنعت و معدن و تجارت در دستور کار بوده و پروژه‌های تحولی خوبی برای این منظور تعریف شده است.

وی تصریح کرد: سازمان‌ صنعت، معدن و تجارت در همه استان‌ها، نوک پیکان خدمات رسانی به مردم به خصوص ذینفعان هستند و ما باید خودمان را پاسخگوی مردم بدانیم و از همه ظرفیت‌ها برای پیگیری و حل مشکلات ذینفعان استفاده کنیم.

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه استان زنجان در حوزه صنعت وضعیت خوبی دارد عنوان کرد: در حوزه معادن با وجود ظرفیت‌هایی که در استان است و کارهای خوبی هم انجام شده اما نیازمند انجام کارهای بسیار زیاد است.

وی ابراز داشت: نقاط امید بخش و همراهی بسیار جدی در استان در بخش صنعت وجود دارد که این مولفه، سرمایه بزرگی محسوب می‌شود و باید برای دانش بنیان شدن مجموعه صمت و ارتقاء بهره‌وری کارهای ویژه انجام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا