حوادث

سارقان سیم برق هوایی با بیش از 20 فقره سرقت در زنجان به دام پلیس افتادند

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرهنگ”ایرج خانی پور اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق از شبکه هوایی، ماموران پلیس آگاهی شهرستان خرمدره رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند .
 
وی با بیان اینکه ماموران پس از بررسی صحنه های سرقت دریافتند که سرقت سیم برق در یکی از استان های همجوار هم رخ داده است ، گفت  : ماموران در این رابطه از دست داشتند چند سارق غیر بومی در این سرقت ها رسیده و با نیابت قضائی به یکی از استان ها اعزام و با انجام کار اطلاعاتی موفق شدند یک سارق را در این رابطه شناسائی و دستگیر کنند.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد : ماموران موفق شدند دو نفر از همدستان این سارق را به همراه مالخر دستگیر و برای رسیدگی به پلیس آگاهی شهرستان خرمدره منتقل کنند .
 
سرهنگ خانی پور با اشاره به اینکه در ادامه متهمان به سرقت بيش از 20 فقره سيم برق هوائي در شهرستان های خرمدره ، ابهر و تاکستان اعتراف کردند ، افزود : همچنین مالخر نيز صراحتا به خريد سيم هاي مسروقه از سارقان دستگير شده اعتراف کرد .
 
 وی در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضایی خاطر نشان كرد: شهروندان به هشدار هاي انتظامي و آموزش هاي همگاني پليس در حوزه پيشگيري از سرقت توجه ويژه داشته و آنها را کاربردی کنند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک و یا فعالیت مجرمانه موضوع را سریعاً از طریق سامانه 110 به اطلاع پلیس برسانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا