اجتماعی

ساخت درمانگاه جدید تامین اجتماعی خدابنده نیمه دوم سال جاری آغاز می‌شود

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام گرفته، عملیات اجرایی احداث ساختمان جدید درمانگاه تامین اجتماعی خدابنده در نیمسال دوم سال جاری آغاز خواهد شد که تحقق این امر مهم تاثیر بسزایی در خدمات رسانی بهینه دارد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مهدی نیک سیرت اظهار داشت: با توجه به اینکه خدمات ارایه شده به ۳۸ هزار بیمه شده شهرستان خدابنده در ساختمان مشترک درمانگاه و شعبه بیمه و با محدودیت فضای فیزیکی انجام می گرفت، احداث ساختمان جدید درمانگاه در دستور کار این مدیریت قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه هم اکنون در مرحله طراحی و اخذ دستور نقشه و پروانه از شهرداری خدابنده هستیم، ابراز امیدواری کرد: همکاری های بین بخشی بتوان روند فرآیند کار را بیش از گذشته شتاب دهد.

این مسوول ادامه داد: شروع عملیات اجرایی احداث ساختمان جدید درمانگاه در فضای به متراژ سه هزارو ۵۰۰ مترمربع و با اختصاص ۷۰ میلیارد تومان اعتبار منجر به ارتقا کمی و کیفی خدمات درمانی ارایه خواهد شد که هدف جلب و رضایت بیمه شدگان است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون و با کارهای انجام گرفته، خدمات دندان پزشکی در درمانگاه کنونی شهرستان خدابنده ارائه می شود که یکی از خواسته های به حق بیمه شدگان شهرستان است.

گفتنی است هم اکنون ۲ بیمارستان، یک پلی کلینیک و چهار درمانگاه تحت پوشش این سازمان در شهرهای زنجان، ابهر، خرمدره و خدابنده فعالیت می کنند.

بر اساس آخرین آمار اعلام شده ۲۳۰ پزشک عمومی، متخصص و دندانپزشک، ۱۳۵ مرکز پاراکلینیک شامل رادیولوژی، آزمایشگاه، ۳۵ درمانگاه خصوصی و دولتی و ۱۲ بیمارستان در استان طرف قرار داد تامین اجتماعی استان هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا