اجتماعی

زن در درون خانواده معنا پیدا می کند

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با توجه به اینکه زن در درون خانواده معنا پیدا می کند گفت:اگر در بین بانوان متدین، شخصیتهایی را معرفی کنیم که وقتی نسل جوان ایشان را می بینند، نمونه شخص مسلمان ایرانی موفق باشند، قطعا در الگوسازی موفق خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،نهمین گردهمایی یاران پیشرفت با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، مدیران کل، معاونان و روسای ادارات تابعه ۱۰ استان کشور و مسئولان امور بانوان ادارات کل استان‌ها در قم آغاز شد.

حجت الاسلام سعید احمدی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در این گردهمایی گفت :الگوی سوم، همان زن مسلمان ایرانی است که هم مسلمان و هم ایرانی است و باید در نهضت پیشرفت به این بانوان برسیم. ما باید نگاه درست به جایگاه زن داشته باشیم و تصحیح نسبت زن با جایگاه خود و جامعه و خانواده صورت پذیرد.در این راستا نهضت پیشرفت بانوان بر روی طرح هایی با عنوان حرف آورد و رفیقانه تمرکز کرده است.
دکتر احمدی در ادامه با توجه به سرمایه گذاری دشمن برای تخریب بنیان خانواده ایرانی گفت : تمرکز جبهه معارض برروی بانوان مخصوصا نوجوانان است.ما باید در روایت افرادی که به زن ایرانی هویت دادند، تلاش کنیم و به صورت مشخص الگوی بانوان موفق را معرفی کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در ادامه با توجه به اینکه زن در درون خانواده معنا پیدا می کند تصریح کرد:اگر در بین بانوان متدین، شخصیتهایی را معرفی کنیم که وقتی نسل جوان ایشان را می بینند، نمونه شخص مسلمان ایرانی موفق باشند، قطعا در الگوسازی موفق خواهیم بود.

احمدی در پایان افزود : قرآن صبر را تعریف نمی کند صبر را مشخص می کند، ما باید گزینه های مشخص در عرصه پیروزی انقلاب را معرفی کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا