ورزش

زنجان میزبان رقابت های قهرمانی موی تای کشور می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،نرگس رمضانی دبیر هیات انجمن های ورزشی استان زنجان از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور موی تای به میزبانی استان زنجان خبر داد و اظهار داشت:این مسابقات انتخابی تیم ملی است و با عنوان یادواره 3535 شهید استان زنجان در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این رقابت ها در تاریخ 18و19مهر ماه در بخش دختران و 20 مهر ماه در بخش پسران و در محل دانشگاه رنجان برگزار می شود تصریح کرد: مسابقات تحت تدابیر دقیق بهداشتی کرونایی و بدون هیچ تماشاگری برگزار می شود.کلیه ی عوامل، ورزشکاران و داوران اجبار به استفاده از ماسک دارند و تنها در رینگ ورزشکاران بدون ماسک مسابقه می دهند.

دبیر هیات انجمن های ورزشی با اشاره به اینکه این رقابت ها در رده های جوانان و بزرگسالان به میزبانی زنجان و در رده ی سنی نونهالان و نوجوانان به میزبانی تهران برگزار می شود اظهار داشت: مسابقات موی تای با حضور 401 ورزشکار و بیش از 100 نفر داور و عوامل اجرایی در زنجان برگزار می شود.

رمضانی در ادامه با تاکید بر اینکه پروتکل های بهداشتی در این میزبانی برای سلامتی همه کاملا رعایت می شود از آمادگی مطلوب تیم ها خبر داد و افزود: تیم زنجان نیز از آمادگی خوبی برای این رقابت ها برخوردار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا