ورزش

زنجان میزبان تیم ملی تکواندوی عراق است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی سپهری از برگزاری اردوی مشترک تیم ملی نونهالان و نوجوانان عراق با تیم منتخب استان زنجان به میزبانی زنجان خبر داد و اظهار داشت: تیم عراق به مدت یک ماه و در 4 استان گیلان، زنجان، همدان و کرمانشاه اردو زده است و هم اکنون به مدت یک هفته در زنجان میزبان این تیم هستیم.

وی با بیان اینکه این اردو به مدت یک هفته به میزبانی استان زنجان برگزار می شود و این نوع تعاملات از افتخارات استان است تصریح کرد: زنجان همواره در رده های پایه تکواندو قطب بوده و در سطح بسیار بالایی قرار دارد و این اردو تجربه بسیار خوبی برای دو طرف خواهد بود.

رئیس هیات تکواندو استان زنجان با بیان اینکه سرمربی تیم عراق در این اردو محمدرضا یاری از بهترین مربیان ایران است تصریح کرد: یقینا سطح ورزشکاران بعد از این اردو پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت چرا که ایران قطب تکواندو در جهان است و در این زمینه بهترین آموزش ها را به این تیم خواهند داد.

سپهری با اشاره اهمیت این میزبانی به لحاظ اقتصادی و اینکه نوجوانان عراقی می توانند علاوه بر تجربه ی ورزشی سفیران فرهنگی از ایران به عراق نیز باشند افزود:تمرینات اردو در دو نوبت صبح و عصر تدوین و برنامه ریزی شده و همچنین هر روز یک فوق برنامه شامل بازدید از اماکن تاریخی و مذهبی استان نیز در نظر گرفته شده است.

گفتنی است تمرینات نوبت صبح به صورت متغیر هوازی و بدنسازی ساعت 10 تا 12و تمرینات عصر به صورت ثابت و از ساعت 6 تا 8 عصر و در خانه تکواندو زنجان انجام می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا