ورزش

زنجان ظرفیت های انسانی بسیار خوبی در حوزه فوتبال دارد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،بلباسی در دیدار با دکتر طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارش کلی از مشکلات ساختاری باشگاه های فوتبال و تنگناهای مالی باشگاه ها مباحثی همچون حمایت نکردن بخش خصوصی از فوتبال استان و انتظارات این جامعه را مطرح کرد.

رئیس هیئت فوتبال استان زنجان به حمایت های مالی صنایع از فوتبال در استان های دیگر اشاره کرد و گفت: متاسفانه در استان زنجان شرکت ها و صنایع بزرگ انگیزه ای برای حمایت مالی از فوتبال ندارند.

وی حمایت صنایع از باشگاه ها را مستلزم همراهی و حمایت مسئولان ارشد استان دانست و افزود: تحقق این امر مهم نه تنها موجب افزایش انگیزه باشگاه ها می شود بلکه سلامت افراد جامعه را ارتقاء خواهد داد.

رئیس هیئت فوتبال استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر متاسفانه بازیکنان مستعد استان بدلیل ضعف مالی و ساختاری باشگاه ها ، در سایر استان ها بازی می کنند گفت: استان زنجان ظرفیت های انسانی بسیار خوبی در حوزه فوتبال دارد.

همچنین در این دیدار حسن پور نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی تجربیات موفق خود در مورد چگونگی تشویق و ترغیب بخش خصوصی به حمایت از باشگاه های ورزشی و نحوه تیم داری و باشگاه داری را ارائه کرد.

پیگیری احداث و تکمیل ورزشگاه های امجدیه و زیتون از دیگر مباحث مطرح شده در این دیدار بود که آقای دکتر طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی قول مساعدت جدی در این زمینه را داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا