اقتصاد

زنجان رتبه برتر جذب تسهیلات ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی را کسب کرد

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان از کسب رتبه برتر استان در جذب تسهیلات ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی از اعتبارات سال 1400خبر داد و اظهار داشت: با 98درصد از معرفی‎ شدگان به بانک‌ها در استان زنجان قرارداد منعقد شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمدرضا نادری با بیان اینکه امسال تا پایان آذر ماه بیش از 27هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش های مختلف در استان پرداخت شده است اظهار داشت: از این میزان تسهیلات 34درصد به بخش صنعت و معدن، 24.5 درصد به خدمات و بازرگانی، 14درصد به حوزه مسکن و ساختمان، 12درصد به بخش کشاورزی و 4درصد در حوزه مسکن و ساختمان پرداخت شده است.

وی گفت: 61درصد کل ثبت نام کنندگان برای دریافت تسهیلات ازدواج، وام خود را دریافت کرده‌اند که این آمار 9درصد بیشتر از میانگین کشوری است.

این مقام مسئول افزود: کل منابع شبکه بانکی استان زنجان منتهی به پایان آذر ماه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نیز 36درصد افزایش داشته است.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان با مطلوب دانستن عملکرد شبکه بانکی استان، از کسب رتبه اول زنجان در رشد سپرده های بانکی و رتبه دوم بیشترین درصد رشد مانده تسهیلات شبکه بانکی و رتبه پنجم پرداخت تسهیلات ازدواج در کشور خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا