اجتماعی

زنجان در عرصه کتاب و کتابخوانی سرآمد شد

انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان، در میان 25 انجمن کتابخانه های عمومی سطوح استانی، شهرستانی و بخشی، به عنوان برگزیده سی اُمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی در استان زنجان رقم خورد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان در میان 25 انجمن کتابخانه های عمومی سطوح استانی، شهرستانی و بخشی، به لحاظ عملکردی در زمینه شاخص های مختلف کمّی و کیفی به عنوان برگزیده سی اُمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی در استان زنجان رقم خورده و از پرویز خالقی به عنوان فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان به طریق اهدای لوح با امضای مقام عالی استان تقدیر بعمل آمد.

این رقابت که هرساله در ایام گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی به منصه ظهور می رسد، بر اساس ارزیابی های انجام یافته از سوی کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان انجام یافته و شاخص های تخصصی، تعیین کننده وضعیت عملکردی استان، شهرستانها و بخش های تابعه در زمینه فرهنگ کتاب و کتابخوانی می باشند.

انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان با دو انجمن زیر مجموعه شامل بخش های قره پشتلو و زنجانرود توانست در سال 1401 معیارهای تعیین شده از سوی دوایر مربوطه را برآورده کرده و این عنوان را از آن خود نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا