اقتصاد

زمستان موفق، در سایه راهدارخانه های مجهز

فرماندار زنجان تاکید کرد: راهدارخانه ها بایستی در راستای ارائه خدمات موردنیاز در فصول سرد سال از آمادگی کاملی به سر برده تا موفقیت لازمه را به ثمر برسانند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،پرویز خالقی فرماندار زنجان در حاشیه بازدید از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زنجان که در راستای نشست با عوامل این اداره خدمات رسان صورت یافت، به تاثیر بسزای زیرمجموعه های اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اعم از راهدارخانه ها در زمینه ارتقای رضایتمندی عموم بویژه در فصول سرد سال اشاره داشته و اظهار داشت: راهدارخانه ها بایستی در راستای ارائه خدمات موردنیاز در فصول سرد سال از آمادگی کاملی به سر برده تا موفقیت لازمه را به ثمر برسانند.

خالقی افزود: با توجه به اینکه راهدارخانه های واقع در حوزه استحفاظی شهرستان زنجان وسعت قابل توجهی از شریانهای اصلی و فرعی را بایستی تحت پوشش ماموریتهای خود قرار دهند، از حساسیت ویژه ای برخوردار بوده بنابراین انتظار می رود تا قبل از وقوع مواقع بحرانی، به روز رسانی تجهیزات و آمادگی نیروهای انسانی به منصه ظهور برسد.

فرماندار زنجان ضمن تاکید بر تکمیل و به روز رسانی ناوگان خودرویی راهدارخانه های حوزه شهرستان زنجان، از متولیان این اداره خواست تا وضعیت راهدارخانه ها را مدام مورد رصد و بازرسی قرار دهند.

این مسئول همچنین تاکید کرد تا قبل از وقوع مسائل مبتلا به فصول سرد سال تمهیدات پیشگیرانه از سوی دوایر خدمات رسان انجام پذیرفته تا شاهد کاستی های قابل پیش بینی در ایام پیش رو نباشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا