سیاست

زاکانی به نفع رئیسی کناره‌گیری کرد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا زاکانی پس از حضور در امامزاده علی اکبر (ع) چیذر و در جوار مرقد فرمانده شهیدش حاج محمود (عبدالله) نوریان از حضور در عرصه انتخابات کناره گیری کرد.

 

زاکانی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: با توجه به اقبال فراوانی که از آیت الله رئیسی شده است من ایشان را اصلح می‌دانم و خودم هم به ایشان رای میدهم و امیدوارم با انتخاب ایشان اصلاحات اساسی در کشور انجام شود.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: نکته اول حضور پرشور در انتخابات است که به فضل الهی امکانی را فراهم می کند که نظام اسلامی در مقابل اغیار و بیگانگان بتواند سربلند باشد و از این طریق بتوانیم استحکام نظام را دنبال کنیم.

آقای زاکانی گفت: نکته دوم ناظر به صحنه رقابت است؛ بنده صادقانه وارد این رقابت شدم و برنامه اداره کشور را با کادر خوب، جوان و فعال متخصص از سالیان قبل با دوستان عزیزمان در جریان های دانشجویی و سیاسی مهیا کردیم که امروز این توفیق را داشتم در عرصه رقابت حاضر شوم اما در این عرصه به شرایطی رسیدم که از نظر عقلی و شرعی ادامه این رقابت را نادرست می دانم.

وی افزود: به واسطه اینکه جناب آقای رئیسی با آن سابقه خوب و پیشینه مطلوب خدمتگزاری و اقبال بسیار بالایی که مردم به حمد خدا به این سید اولاد پیغمبر و اهل فضل و دانش دارند، ایشان را اصلح و رقابت با ایشان را خلاف می دانم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا