اجتماعی

روستاهای شهرستان زنجان تا جایگاه واقعی خود فاصله دارند

فرماندار زنجان گفت: روستاهای شهرستان زنجان تا جایگاه واقعی خود فاصله داشته و می طلبد تا دستگاههای خدمات رسان با رویکرد ویژه ای روستاهای شهرستان مرکز استان را دریابند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،پرویز خالقی فرماندار زنجان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات راههای واقع در حوزه استحفاظی شهرستانهای زنجان و طارم، به تاثیر خدمات روستایی در ماندگاری روستائیان در روستاها و نیز مهاجرت معکوس به این دسته از مناطق پرداخته و اظهار داشت: با بررسی شاخص های آماری در زمینه عمران روستایی اعم از گازرسانی، آبرسانی، طرح هادی و … شاهدیم که روستاهای شهرستان زنجان تا جایگاه واقعی خود فاصله داشته و می طلبد تا دستگاههای خدمات رسان با رویکرد ویژه ای روستاهای شهرستان مرکز استان را دریابند.

فرماندار زنجان همچنین سطح کیفی راههای مواصلاتی را بسیار تاثیرگذار در شکل گیری افکار عموم دانسته و از مدیران مربوطه استانی و شهرستانی خواست تا ضمن جدیت در جذب اعتبارات ملی، اولویت بندی مناسبی برای هزینه کرد بهینه اعتبارات استانی در راستای توسعه شریانهای جاده ای شهرستان زنجان داشته باشند.

این مسئول یکی از ظرفیت های پیشبرنده در راستای توسعه راههای اصلی و فرعی را طرح قیر رایگان دانسته و از متولیان حوزه راهداری و راهسازی شهرستان تاکیداً خواست تا با اتخاذ تدابیر لازم، سهمیه حداکثری را برای شهرستان زنجان جذب و بهره گیری نمایند.

خالقی ضمن قدردانی از رویکرد مثبت دکتر طاهری به عنوان نماینده مجلس در زمینه پیگیری تخصیص اعتبارات ماده 23 قانون بودجه سال 1401 ویژه پروژه تعریض محور زنجان – نیک پی – میانه و …، از مدیران حوزه راه استان و شهرستان زنجان خواست تا سریعاً برای تکمیل پروژه یاد شده گام بردارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا