سیاست

روز قدس بهترین فرصت برای حمایت از آرمان فلسطین و قدس شریف است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، ابوالفضل رفیعی در ستاد هماهنگی برنامه های روز قدس در استان زنجان گفت: خط سازش برخی حاکمان مرتجع منطقه با رژیم اشغالگر قدس و عادی سازی روابط با صهیونیستها اهمیت برگزاری روز قدس را دو چندان کرده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه آزادیخواهان جهان روز قدس یادگار ارزشمند امام راحل را زنده نگه داشته اند تصریح کرد: مسئله فلسطین اولویت اول این روزهای جهان اسلام است و در اقصی نقاط جهان شاهد حمایت از آرمان فلسطین و حقوق این ملت مظلوم هستیم.

وی از همه دست اندرکاران برنامه روز قدس در استان زنجان خواست زمینه را برای حضور و مشارکت حداکثری مردم فراهم کنند تا جهانیان ببینند امسال با شکوه‌تر از هر سال دیگر ایرانیان در حمایت فلسطینیان به صحنه آمده اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: تمام مسئولان باید زمینه‌سازی مناسبی برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس در سطح استان را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه روز جهانی قدس، فرصت مناسبی برای پرداختن به موضوع فلسطین است، تصریح کرد: پرداختن به برنامه‌های بصیرتی و نشست‌های روشنگری خیلی مهم است اما نقطه اوج تلاش‌های ما باید حضور پرشور در راهپیمایی این روز باشد و راهپیمایی روز جهانی قدس را با عظمت بیشتری نشان دهیم چون انعکاس جهانی داشته و پیام خاصی را منتقل می‌کند.

این مقام مسئول با بیان اینکه نکته بعدی در راهپیمایی روز جهانی قدس، تاکید بر ایجاد زمینه مشارکت مردم و به‌ویژه تشکل‌ها، اصناف و بسیج است، اظهار داشت: این زمینه فراهم شده و باید جنبه مردمی خود را نشان دهد و اقدامات نمادینی که در مسیر راهپیمایی انجام می‌شود باید مورد توجه قرار گیرد.

رفیعی خاطرنشان کرد: در خصوص برگزاری مراسم روز جهانی قدس در شهرستان‌ها نیز فرمانداران و بخشداران با هماهنگی لازم با دستگاه‌های ذی‌ربط و همکاری تمام دستگاه‌ها لازم است که در برگزاری این مراسم کمک کرده و برنامه‌ریزی و زمینه حضور پرشور مردم را با قوت فراهم کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به پیسوت انتظامی مراسم روز جهانی قدس گفت: با توجه به برگزاری جلسات متعدد کمیته‌های ذیل شورای تامین استان، مسائل امنیتی و انتظامی روز جهانی قدس همانند سنوات گذشته با مسئولیت استانداری و فرمانداری‌ها به‌صورت متمرکز مدیریت و پیگیری می‌شود و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا