سیاست

روز قدس، روز مقابله مستضعفان با مستکبران است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت‌الاسلام علی ناصر در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری مراسم روز جهانی قدس در استان زنجان اظهار داشت: در راهپیمایی روز جهانی قدس امیدواریم امسال با حضور پررنگ و پرمعنای ملت شریف ایران و آزادی‌خواهان جهان، مشت محکمی بر دهان ایادی استکبار جهانی به‌خصوص رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی بزنیم.

وی با استناد به سخنان امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت روز قدس اظهار داشت: روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام و روز حکومت اسلامی و حیات اسلام است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه هر سال که روز جهانی قدس فرا می‌رسد، دشمن دست و پا می‌زند و جنایت‌هایش را افزایش می‌دهد، گفت: نمونه آن هتک حرمت به مسجدالاقصی به عنوان قبله اول مسلمانان است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس در ساعت 10:30 صبح روز جمعه (9 اردیبهشت مصادف با 27 رمضان) برگزار می‌شود، گفت: این مراسم در مرکز استان از میدان قائم به سمت مصلای نماز جمعه خواهد بود.

حجت‌الاسلام ناصر خاطرنشان کرد: سخنران قبل از خطبه‌های نماز جمعه شهر زنجان حجت‌الاسلام طائب (محقق و استاد حوزه و دانشگاه و رئیس قرارگاه راهبردی عمار) است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: طبق روال هر سال، وظایفی بر عهده هر کدام از دستگاه‌ها است که هماهنگی لازم از طریق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و با تصویب در این جلسه انجام می‌شود.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه رژیم غاصب صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید، ابراز کرد: امیدواریم این وعده رهبر انقلاب سریع‌تر اتفاق بیفتد و چهره منحوس رژیم صهیونیستی از دنیا محدود شود.

وی، اجرای برنامه های خودجوش و مردمی و استفاده از ظرفیت مساجد برای تبلیغ و اطلاع رسانی، فضاسازی شهری با نصب پرچم های ایران و فلسطین و نمادهای مقاومت، پاکسازی مسیر راهپیمایی، ایجاد نمایشگاه ها و ایستگاه های فرهنگی، تبیین روز جهانی قدس برای مبلغین، دعوت از تشکل ها، کانون های مساجد و هیات مذهبی برای حضور در راهپیمایی از انتظارات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان از دستگاههای اجرایی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا