اجتماعی

رمز گشایی یک میلیون و 657 هزار کارت سوخت در منطقه زنجان

مدیر روابط‌عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: در شش ماه اول سال 1401 بالغ بر یک میلیون و 657 هزار کارت سوخت همشهریان که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده بودند در منطقه زنجان بازیابی شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید مجید ذکی اسکویی اظهار داشت: چهار رقم آخر سمت راست کد ملی شخصی که نام او در پشت کارت سوخت درج شده است ، به عنوان رمز کارت سوخت شخصی ، علاوه بر رمز جاری کارت سوخت تعریف شده است .

وی افزود : شهروندانی که رمز کارت سوخت را فراموش کرده ، می توانند با مراجعه به ستاد و نواحی تابعه این شرکت با ارائه مدارک معتبر (کارت خودرو ، کارت ملی مالک و کارت سوخت همراه با تصاویر ) نسبت به حذف رمز کارت سوخت خود اقدام نمایند.

مدیر روابط‌عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجانتاکید کرد : دارندگان کارت سوخت خودرو در شهر زنجان می توانند با مراجعه به ستاد منطقه واقع در بلوار آزادی خیابان نفت جنب پمپ بنزین ناحیه مرکزی به صورت حضوری درخواست بازیابی رمز کارت سوخت خود را ارائه نمایند.

اسکویی خاطر نشان کرد : درخواست کارت سوخت  المثنی در حال حاضر فقط با مراجعه حضوری مالک خودرو به همراه مدارک شناسایی خودرو ئ در دفاتر پلیس + 10 امکان پذیر است و ثبت نام کنندگان کارت سوخت المثنی می توانند روند صدور کارت خود را از سایت WWW.epolice.ir پیگیری نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا