ورزش

رعایت اخلاقیات و اجتناب از اختلافات در ورزش های رزمی

رئیس فدراسیون ورزش های رزمی کشور با تاکید بر رعایت اخلاقیات و اجتناب از اختلافات عنوان کرد: انتظارات معقول و به جا بسته به امکانات و اختیارات، برای استان فراهم خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،یوسف بهتری در مجمع انتخابات هئیت رئیسه ورزش رزمی زنجان با اشاره به دوران اوج و شکوفایی ورزش رزمی این استان اظهار داشت: فدراسیون ورزش های رزمی، از این استان با توجه به سابقه درخشان در انواع سبک های ورزشی حمایت خواهد کرد تا با همت بلند و تلاش مسوولان و ورزشکاران شاهد قوت و احیای ورزش های رزمی همانند گذشته در استان باشیم.

وی با تاکید بر انجام کارهای موثر و بزرگ در ورزش رزمی، تصریح کرد: انتظار ما از هیئت ورزش‌های رزمی استان زنجان این است که از همه ظرفیت‌ها استفاده کرده و با پیروی از خط مشخص فدراسیون، اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین هماهنگی و مشورت در امور با اداره‌کل ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش‌های رزمی باید مورد توجه باشد.

این مقام مسئول رفاقت و دستگیری را عامل بسیار مهم موفقیت در ورزش های رزمی عنوان کرد و گفت: نقطه عطفی برای انجام کار های بزرگ و موثر در استان باشید تا به سمت تعالی و شکوفایی ورزش رزمی حرکت کرد.

رئیس فدراسیون ورزش های رزمی کشور با تاکید بر رعایت اخلاقیات و اجتناب از اختلافات عنوان کرد: انتظارات معقول و به جا بسته به امکانات و اختیارات، برای استان فراهم خواهد شد.

بهتری خاطر نشان کرد: رعایت صداقت و اخلاقیات، احترام به مربی، کادر فنی، پیشکسوت و ورزشکار که در راس قرار دارد باید رعایت شود تا شاهد تحول بیش از گذشته در ورزش رزمی بود.

گفتنی است اسماعیل کریمی تنها کاندیدای ریاست هیأت ورزشهای رزمی استان زنجان با کسب 17 رأی از 18رأی مأخوذه توانست سکان هدایت این هیأت را به مدت چهار سال به عهده گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا