با ما همراه باشید

اجتماعی

رصد و پیگیری مشکلات جمیعت هلال احمر استان زنجان در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: مستمر مشکلات جمعیت هلال احمر در سطح استان را رصد می کنیم و پیگیر آن هستیم تا به اهداف متعالی برسد.

منتشر شده

در

رصد و پیگیری مشکلات جمیعت هلال احمر استان زنجان در مجلس شورای اسلامی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مرتضی خاتمی در دیدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان و هیأت همراه اظهار کرد: در خصوص اهمیت جایگاه هلال احمر هیچ جای صحبتی نیست، چرا که نهادی برآمده از مردم و غیردولتی است که با شعارهای برجسته در سطح بین‌المللی برای آرامش جامعه، امداد و نجات و برای برقراری صلح در  سطح جهان بدون تبعیض نژادی فعالیت دارد.

وی تاکید کرد: این جایگاه خدمتی ممتاز و قابل افتخار است که هر شخصی در هر مسئولیتی آرزوی خدمت در این کسوت و ملبس شدن به لباس هلال احمر را دارد.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد افرادی که برای تحقق اهداف جمعیت هلال احمر از هر قشر و سطح اجتماعی تلاش می کنند، زیاد هستند و پرچم هلال احمر همیشه بالاست چرا که بیشترین مشارکت در جامعه را دارد بر همین اساس نباید بر وجهه جمعیت هلال احمر در سطح کشور و استان لطمه وارد شود.

خاتمی اظهارداشت: همه ارکان تخصصی هلال احمر به لحاظ کاری با کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در ارتباط است و در جهت کمک همه جانبه به مدیران این مجموعه کوتاهی نخواهیم کرد به لحاظ رسالتی که داریم این مهم را دنبال می کنیم.

وی ادامه داد: مساله امداد و نجات مهمترین ماموریت جمعیت هلال احمر است که باید با جدیت انجام می شود و مستمر مشکلات هلال احمر را رصد می کنیم و پیگیر نیز هستیم تا به اهداف متعالی برسد.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: اقداماتی که تاکنون در خصوص تقویت لجستیک در سطح شهرستان و استان زنجان انجام شده کافی نیست و مسئولیت هلال احمر در این برهه سنگین است که باید به صورت منسجم و همه جانبه پیگیرهایی انجام شود.

خاتمی به پایگاه های امداد و نجات بین شهری هلال احمر اشاره کرد و افزود: عینی ترین و الویت دار ترین وظیفه هلال احمر در ارتباط با تقویت و احداث پایگاه های مورد نیاز در شهرستان است.

وی یادآوری کرد: حوزه بهداشت، درمان و مرکز جامع توانبخشی، تجهیز و توسعه داروخانه نیز مایه افتخار است با توجه به اینکه زنجان، استانی خیر خیز می باشد نیاز است از خیرین جهت همکاری با مجموعه هلال احمر دعوت شود.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: دیدگاه همه جانبه و اولویت سنج در هلال احمر حاکم شود و از ظرفیت نیروهای کیفی و ارزشمند استفاده شود.

حوزه امداد و نجات هلال احمر نیازمند حمایت و مساعدت نمایندگان مجلس است

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز در ادامه این دیدار گفت: خدمات تخصصی مرکز جامع توانبخشی جمعیت هلال احمر استان زنجان ارتقا یافته و تجهیزات آن نیز بهتر شده است.

سید قاسم موسوی افزود: نگاه جمعیت هلال احمر مرکز نسبت به هلال احمر استان زنجان بهتر است و جزو هشتمین مرکز جامع توانبخشی برتر به لحاظ تنوع و کیفیت خدمات در سطح کشور هستیم.

وی اظهار داشت: با توجه به سابقه 60 ساله جمعیت هلال احمر در حوزه توانبخشی، تجربه مفید برای نیروهای این حوزه در توانبخشی را موجب شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: با توجه به اینکه شهرستان طارم از مرکز استان فاصله زیادی دارد و مسیر های ارتباطی آن نیز بسیار صعب العبور است برای نخستین بار در سال 94 مرکز فیزیوتراپی هلال احمر شهرستان طارم را راه اندازی کردیم.

موسوی خاطرنشان کرد: در هفته هلال احمر نیز یک دستگاه تخصصی لیزر را به این مرکز در طارم تحویل دادیم که در حال حاضر برای ارائه خدمات در حوزه توانبخشی به مردم این شهرستان فعال است.
وی با تاکید بر اینکه موضوع امداد و نجات نیازمند حمایت و مساعدت نمایندگان مجلس

دارد، یادآوری کرد: بالگرد هلال احمر 15 روز در زنجان مستقر می شود که این مهم نیازمند احداث آشیانه و اعتبار است.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجتماعی

شناسایی کاغذ توالت فاقد علامت استاندارد از سطح بازار استان زنجان

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان اعلام کرد: فرآورده کاغذ توالت با نام تجاری پینک واش فاقد علامت استاندارد و کد ده رقمی است.

منتشر شده

در

توسط

شناسایی کاغذ توالت فاقد علامت استاندارد از سطح بازار استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در ادامه بازرسی های میدانی از واحدهای صنفی استان که توسط بازرسان استاندارد استان صورت می پذیرد، فرآورده کاغذ توالت با نام تجارتی پینک واش، شناسایی شد که فاقد علامت استاندارد و کد ده رقمی است.

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان به اطلاع کلیه شهروندان محترم می رساند: كليه محصولات توليد داخل مشمول مقررات استاندارد اجباري، ملزم به درج كد ده رقمي در زير نشان استاندارد بوده و همشهریان محترم با ارسال اين كد به سامانه ۱۰۰۰۱۵۱۷ می توانند اطلاعات لازم در خصوص واحد توليدي، نام محصول، وضعيت پروانه كاربرد علامت استاندارد و تاريخ انقضاي محصول را کسب نمایند و در صورت مشاهده محصولات غیر استاندارد و فاقد کیفیت موارد را از طریق تلفن گویای 1517 سامانه پاسخگویی و رسیدگی به شکایات اداره کل استاندارد استان، اطلاع رسانی و پیگیری کنند.

ادامه مطلب

اجتماعی

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت:منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود و برای نسل‌های بعدی هم بماند که با توجه به اهمیت موضوع حفظ، احیا، توسعه و بهره‌برداری اصولی از این منابع ارزشمند به عنوان اقدامی استراتژیک به جدیت دنبال می‌شود تا همه مردم از این منابع منتفع شوند.

منتشر شده

در

توسط

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،خلیل آقاجانلو با بیان اینکه منابع‌ طبیعی جزو انفال محسوب می‌شود، اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع و اینکه اداره انفال تشکیلاتی قوی می‌طلبد، به همین خاطر جلساتی در این خصوص در این اداره‌ کل برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه پرداختن به مسئله کشاورزی و منابع‌طبیعی امری اجتناب‌ناپذیر است، گفت: احادیث بسیاری در رابطه با چگونگی بهره‌برداری از منابع خدادادی نقل شده و رهنمودهای امام و رهبری نیز در این ارتباط روشنگر است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: هدف ما مشارکت دادن مردم در حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی و ایجاد تولید ثروت برای مردم است و هر قانونی باید در جهت منفعت عمومی مردم است.

ادامه مطلب

اجتماعی

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

همزمان با سراسر کشور آزمون جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی در کانون زبان ایران شعبه استان زنجان برگزار شد.

منتشر شده

در

توسط

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آزمون کتبی دوره جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی کانون زبان از ساعت ۱۰صبح روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱همزمان با سراسر کشور در کانون زبان ایران شعبه زنجان برگزار شد.

گفتنی است؛ ۳۰ نفر در این آزمون کتبی به منظور جذب در سه سطح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان شرکت کرده‌اند و پذیرفته شدگان در چهار مرحله بعدی شامل فعالیت‌های مکتوب ارزشیابانه دوره‌های آکادمیک-تربیتی، ارزشیابی مکتوب دروس کلاس محور، مصاحبه و ارائه درس عملی کانون محور (دمو) مورد ارزشیابی قرار می‌گیرند.

شرکت کنندگان در این آزمون می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت جهت مشاهده نتایج به آدرس www.register.ili.ir مراجعه کنند.

کانون زبان ایران در حال حاضر  سه شعبه در شهر زنجان و یک شعبه در شهرستان ابهر دارد که  به مخاطبان خود خدمات رسانی می‌کند.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها