فناوری اطلاعات

رشد وشکوفایی حوزه ارتباطات به همت حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حبیب اله شبستانی، در دیدار با دکتر سید مرتضی خاتمی،نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 7800شماره تلفن ثابت در شهرستان ایجرود مشغول به کار بوده و ضریب نفوذ این شهرستان22درصد است و تعداد41سایت(BTS )نیز شبکه تلفن همراه را پوشش می دهد.

وی در خصوص وضعیت ارتباطی شهرستان ماهنشان نیز عنوان کرد:در شهرستان ماهنشان 7465شماره تلفن ثابت مشغول به کاراست و ضریب نفوذ این شهرستان هم 19درصد می باشد و 68 سایت(BTS) نیز شبکه تلفن همراه اول را پوشش می دهند.

این مقام مسئول همچنین با اشاره به حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از طرح افزایش تعرفه های تلفن ثابت،گفت: بعدازسال1395که تعرفه های تلفن ثابت کاهش یافت،هردقیقه مکالمه تلفن ثابت45ریال محاسبه می شودکه باتوجه به افزایش هزینه های نگهداری،این رقم پاسخگوی نیازهای شرکت مخابرات ایران نیست،و امیدواریم باحمایت نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی،شاهد کمک به رشد و شکوفایی حوزه ارتباطات تلفن ثابت باشیم.

در ادامه دکترسید مرتضی خاتمی،نماینده مردم شهرستانهای ماهنشان و ایجرود درمجلس شورای اسلامی ،از فعالیت های مخابرات منطقه زنجان قدردانی کرد و گفت: با فعالیتهای انجام شده توسط مخابرات منطقه زنجان،خوشبختانه شاهد توجه بیشتر در حوزه ارتباطات تلفن ثابت و تلفن همراه در روستاها و شهرهای استان هستیم که این مهم نشان دهنده ی دغدغه های مدیران استانی است و من از روند فعالیت های مخابرات منطقه زنجان راضی هستم.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:تلاش ما در جهت توسعه و پیشرفت کشور است و حوزه ارتیاطات و مخابرات نیز نقش مهم در این راستا به عهده دارد و تلاش خود را برای کمک به بهبود روند فعلی به کار خواهیم گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا