با ما همراه باشید

اجتماعی

راه اندازی مرکز ارتباطات مردمی (CRM )

مدیر درمان استان زنجان گفت: یکی از سازمان‌هایی که بیشترین حجم مخاطب را داراست سازمان تأمین اجتماعی می‌باشد و سازمان برای پاسخگویی به نیاز های ارتباطی مخاطبانش مرکز ارتباطات مردمی (CRM ) را راه اندازی کرده است.

منتشر شده

در

راه اندازی مرکز ارتباطات مردمی (CRM )

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی محمدی با بیان اینکه این مرکز با روشهای متنوع شامل مشاوره حضوری و غیر حضوری روزانه میزبان هزاران درخواست از سوی بیمه شدگان عزیز است اظهار داشت: در شرایط پاندمی کرونا و محدودیت های تردد ناشی از آن، پاسخگوی بسیاری از بیمه شدگان، بیماران، کارفرمایان و مستمری بگیران بوده است.

وی افزود: با توجه به اینکه تلفن و موبایل در دسترس عموم می باشند، برخی از خدمات پاسخگویی مرکز ارتباطات مردمی سازمان تلفن پایه است.

وی اظهار داشت: مخاطبان می توانند با شماره تلفن 1420 تماس بگیرند و مشکلات خود را با کارشناسان مشاور دوره دیده مطرح نمایند و یا با شماره 1420 و داخلی 4 تماس بگیرند و پیام خود را ضبط نمایند.

مدیر درمان استان زنجان تصریح کرد:کارشناسان این سامانه پس از 24 ساعت اقدام به رسیدگی به پیامهای صوتی ضبط شده خواهند کرد یا اینکه پرسش یا درخواست خود را به شماره 10001420 پیامک نموده و پاسخ خود را از طریق پیامک دریافت کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: مرکز ارتباطات مردمی سازمان برای مخاطبانی که تمایل به استفاده از بستر اینترنتی دارند خدمات متنوعی دایر کرده است. ازجمله طرح 3070 که 30 خدمت حضوری به 30 خدمت غیرحضوری تبدیل شده و انتظار می رود سالانه 70 میلیون مراجعه حضوری به تأمین اجتماعی را کاهش دهند. برای استفاده از خدمات 3070، مخاطبان میتوانند به سایت www.tamin.ir مراجعه نموده و در قسمت میز خدمت غیر حضوری، خدمت مورد نیاز خود را انتخاب و درخواست خود راثبت نمایند.

مدیر درمان استان با توصیه به مخاطبان که از بستر دیجیتال برای ارتباط با سازمان کنند، گفت: به سایت www.1420.tamin.ir مراجعه و سوالات و شکایات خود را ثبت کنید و پاسخ دریافت نمایید.

محمدی افزود: به سایت www.es.tamin.ir یا www.eservises.tamin.ir مراجعه و ثبت نام کنید و از خدمات متنوع سایت از جمله خدمات بیمه شدگان( سابقه، خدمات درمانی و خدمات سلامت الکترونیک) ، خدمات کارفرمایان و خدمات مستری بگیران استفاده کنید.

وی یادآور شد: طرح نسخه الکترونیک و حذف دفترچه های در حال پیاده سازی است و مانند هر طرح جدیدی اشکالاتی دارد که در صورت گزارش اصلاح می گردد. بدین منظور پزشکان و درمانگاههای طرف قرداد می توانند با مراجعه به سایت www.ep.tamin.ir خطاها و مشکلات سامانه نسخ الکترونیک را در منوی “درخواست پشتیبانی” ثبت نموده و از منوی “تیکت های پشتیبانی ” پیگیری کنند.

در پایان دکتر محمدی از مخاطبان سازمان خواست با سازمان تامین اجتماعی در ارتباط باشند و به کارآمدی روشهای غیر حضوری اعتماد کنند.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

صادرات 600 هزار دلاری صادرات صنایع‌دستی در زنجان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان گفت: در شش‌ماهه اول سال 600 هزار دلار صنایع‌دستی این استان صادر شد.

منتشر شده

در

توسط

صادرات 600 هزار دلاری صادرات صنایع‌دستی در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،امیر ارجمند اظهار داشت: در شش‌ماهه اول سال 568 هزار دلار صنایع‌دستی این استان به‌صورت چمدانی و 14 هزار دلار از طریق گمرک به‌صورت رسمی صادر شد که  حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی و ارتقای فعالیت‌ها در این حوزه یکی از اولویت‌های میراث‌فرهنگی استان محسوب می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان تصریح کرد:صادرات صنایع‌دستی استان زنجان از مبادی گمرکی مختلف انجام می‌شود که باید این آمار ثبت و ضبط شود. کشورهای مقصد صنایع‌دستی استان، کویت، قطر، عمان، آذربایجان و برخی کشورهای اروپایی است.

وی با بیان اینکه بیشترین صادرات صنایع‌دستی استان به کشور عراق است و مس بیشترین صادرات صنایع‌دستی زنجان را دارد خاطر نشان کرد: چاقو و ملیله هم در رتبه‌های بعدی قرار دارند، کشورهای حاشیه جنوب خلیج‌فارس و اروپا مقاصد بعدی صادرات استان زنجان در حوزه صنایع‌دستی است.»

 ارجمند گفت: امروزه دیگر فروش سنتی صنایع‌دستی پاسخگو نیست و باید از تجارت الکترونیک و شبکه‌های اجتماعی بهره برد. در دوران پساکرونا، کشورها و جوامعی برنده هستند که از تجارت الکترونیک برای فروش محصولات صنایع‌دستی خود استفاده کنند. تلاش می‌کنیم تا با مشارکت فعالان این حوزه، محصولات و صنایع‌دستی استان را از طریق فضای مجازی به بازارهای جهانی معرفی کنیم.

ادامه مطلب

اجتماعی

پرداخت وام یک میلیاردی به زندانیان آزاد شده زنجان

سرپرست زندان‌های استان زنجان گفت: طی ۶ ماه امسال برای ۳۳ نفر که از زندان های زنجان آزاد شدند یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان بدون بهره پرداخت شده است.

منتشر شده

در

توسط

پرداخت وام یک میلیاردی به زندانیان آزاد شده زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت الاسلام حسین بنیادی با اشاره بر لزوم آموزش مهارت‌های زندگی برای زندانیان در استان زنجان افزود: آموزش‌های روانشناختی و روان‌درمانی ، در زندان‌های استان با جدیت دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه مهارت آموزش و توانمند سازی زندانیان در استان با مدیریت درست انجام می‌شود ، گفت: این استان در توانمند سازی و اشتغال زندانیان در سطح کشور پیشرو است.
 
سرپرست زندان‌های استان زنجان با بیان اینکه برای زندانیان مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت پس از خروج در استان وجود دارد ، گفت: در این مراکز کارآموزی و اشتغال زندانیان در دستور کار است و زندانیان که از زندان آزاد می‌شوند با داشتن گواهی مهارت می‌توانند وام دریافت کرده و کسب و کار برای خود فراهم کنند.
 
بنیادی تاکید کرد: طی ۶ ماه امسال برای ۳۳ نفر که از زندان آزاد شدند یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان وام بدون بهره پرداخت شده است.
 
وی افزود: در سال گذشته هم برای ۴۳ نفر بیش از یک میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان وام پرداخت شده است.

ادامه مطلب

اجتماعی

خادم، یکی از پیشروترین سایت های آموزش همگانی برای آحاد مردم در جامعه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: خادم، یکی از پیشروترین سایت‌ها در کشور است و هر سال هم به امکانات سایت افزوده می‌شود.

منتشر شده

در

توسط

خادم، یکی از پیشروترین سایت های آموزش همگانی برای آحاد مردم در جامعه

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید قاسم موسوی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی اظهار داشت:هدف اصلی 21مهر (13اکتبر) بیشتر به حوادث و بلایای طبیعی است اما با توجه به شرایط جامعه، تمام بلایا را در نظر گرفته ایم و باید برای همه حوادث و بلایا برنامه داشته باشیم.

وی افزود: تمام سازمان ها اعم از دولتی، خصوصی، عمومی و خیریه ها باید برای کاهش اثرات بلایای طبیعی،برنامه داشته باشند و چک لیست هایی برای این منظور آماده شده که جمعیت هلال احمر چند سال قبل بر روی آنها کار کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به ارائه آموزش های مورد نیاز در حوزه درک خطر که از وظایف هلال احمر محسوب می شود ، عنوان کرد:بیش از 9 هزار نفر در این مورد از آموزش های هلال احمر بهره مند شده اند.

موسوی با بیان اینکه کوچک ترین بی احتیاطی و عادی انگاری می تواند به یک حادثه جبران ناپذیر تبدیل شود ،خاطر نشان کرد:در شش ماهه نخست سالجاری ،337مورد حادثه در استان زنجان رخ داده که از این تعداد 11مورد آن سیل و آب گرفتگی ،14مورد حوادث کوهستان ،276مورد حوادث جاده ای و 7 مورد هم غرق شدگی بوده است.

وی تصریح کرد:سایت خادمhttps://khadem.ir یکی از پیشروترین سایت ها در کشور است و هرسال هم به امکانات سایت افزوده می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه آموزش در هلال احمر منحصر به یک روز یا هفته نیست و در طول سال ادامه دارد، خاطرنشان کرد: برنامه‌های آموزشی فشرده‌ای در تمام شهرستان‌ها انجام می‌شود و سایت خادم نیز برنامه خاصی برای این روز دارد ضمن اینکه برای امادگی نیروهای امدادی، چند مانور پناهگیری انجام می‌شود.

موسوی با اشاره به اینکه باید قبل از استفاده از وسایل گرمایشی، دودکش‌ها را برای پیشگیری از وقوع حادثه چک نمود،عنوان کرد: متاسفانه استان زنجان جزو استان‌های دارای وضعیت قرمز در تلفات مسمومیت با گاز منوکسیدکربن (گاز گرفتگی) است.

وی کمک به بهبود فرهنگ مقابله با بلایای طبیعی و غیر طبیعی را از وظایف عمومی خطاب کرد و اظهار داشت: ابتدا افراد باید خود درک از خطر داشته باشند تا از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

ادامه مطلب

برترین ها