اقتصاد

راه اندازی صندوق حمایت از مسئولیت های اجتماعی در زنجان

مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: طی برنامه ریزی ها و هماهنگی صورت گرفته با استانداری ، در آینده نزدیک شاهد راه اندازی صندوق حمایت از مسئولیت های اجتماعی در استان خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مجید گلشنی در جلسه دیدار با مدیرکل ستاد اقامه نماز استان و اعضای ستاد اقامه نماز اداره اظهار داشت : راه اندازی صندوق حمایت از مسئولیت های اجتماعی همراه با نگاه کلان برای استان خواهد بود ، به گونه ای که به صورت برنامه محور و هدفمند عملیاتی خواهد شد.

وی تصریح کرد: در امور فرهنگی باید از پروژه محوری به سمت برنامه محوری حرکت کنیم و مسائل را با کیفیت عمقی پیگیری و اجرا کنیم تا شاهد تاثیرات مثبت آن در جامعه باشیم.

این مقام مسئول یادآور شد: بحث مسائل فرهنگی و دینی مقوله ای ست که مجریان مباحث اقتصادی با جدیت آن را مدنظر قرارداده اند که امیدواریم بتوانیم با اتخاذ تصمیمات با سرلوحه مسائل مذهبی ، وظایف خود را در این بخش به نحو احسن انجام دهیم.

مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان خاطر نشان ساخت : بودجه فرهنگی باید متمرکز و شفاف باشد تا بتوان اقدامات موثری در این حوزه انجام داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا