اجتماعی

راه اندازی دهکده سلامت در زنجان برای رونق گردشگری سلامت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،امیر ارجمند با بیان این خبر اظهار داشت: این دهکده در ورودی شهر زنجان مجاور کریدور زنجان و قزوین  با هدف توسعه و رشد صنعت گردشگری در چارچوب اهداف از پیش تعیین شده راه اندازی خواهد شد. در طرح این مجموعه، علاوه بر تأسیسات درمانی، ایجاد هتل و مراکز خدماتی، فروشگاههای صنایع دستی و مراکز و گردشگری پیش‌بینی شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان افزود:دهکده سلامت زنجان، فضایی درمانی، اقامتی و تفریحی خواهد بود که با هدف ایجاد فضایی آرام برای بیماران در نظر گرفتهشده است و طیف گسترده‌ای از تشخیص و درمان را شامل می‌شود.

وی گفت: استان زنجان، یکی از مناطق گردشگری در کشور محسوب می شود و همه ساله تعداد زیادی گردشگر وارد این استان می شوند که ایجاد این دهکده می توانند در توسعه گردشگری نقش موثری داشته باشد. احداث و راه اندازی دهکده گردشگری سلامت در استان زنجان می تواند در عین ایجاد اشتغال برای جوانان درآمدزایی خوبی نیز برای استان به دنبال داشته باشد.

 ارجمند عنوان کرد:استان زنجان داری قابلیت های برجسته ای است که امیدوارم با ایجاد این دهکده بتوانیم گردشگران زیادی از دیگر نقاط کشور جذب کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا