اقتصاد

راه اندازی اتاق راهنمایی و مشاوره قوانین و مقررات مالیاتی در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، فیروز شکوری ضمن اعلام راه اندای اتاق راهنمایی و مشاوره برای مودیان محترم مالیاتی اظهار داشت: این تصمیم در اجرای برنامه ارتقاء دانش و فرهنگ مالیاتی و با هدف بررسی مشکلات و پاسخگوئی به نیازهای مودیان، سرعت بخشی و ارتقاء کمی و کیفی سطح خدمات به مودیان مالیاتی گرفته شده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان با اشاره به فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی بر ارتباط مستقیم مسئولان با مردم و همچنین تاکید رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در تکریم مودیان محترم مالیاتی بیان داشت: اداره کل امور مالیاتی استان زنجان مقرر نموده اتاق راهنمایی و مشاوره قوانین و مقررات مالیاتی با حضور 24 نفر از روسای گروه مالیاتی این اداره کل در تمام ایام هفته از ساعت 8 صبح لغایت 13، جهت ارائه مشاوره و راهنمایی مودیان محترم مالیاتی تشکیل گردد.

این مقام مسئول همچنین تاکید کرد: این مورد علاوه بر ملاقات حضوری مدیرکل، معاونین، روسای ادارات و ادارات تابعه با مودیان می باشد.

در خاتمه فیروز شکوری اظهار امیدواری نمود که دیدار مسئولان مالیاتی و تعامل دو سویه و رو در رو با مودیان زمینه ساز خدمت رسانی بهتر و رفع نقاط ضعف و تسهیل امور شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا