ورزش

رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان از برگزاری مسابقات استعدادیابی در بابلسر خبر داد

محمد رضا مظلومی با اشاره به اهمیت قهرمان پروری و استعدایابی گفت: آذر ماه سال جاری در بابلسر استعدادیابی برگزار خواهیم کرد تا جایگزینی برای قهرمانانمان در آینده داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان در مجمع انتخاباتی استان زنجان با اشاره به اینکه قریب به 12 درصد جامعه در دنیا را معلولین تشکیل می دهند و این درصد کمی نیست و تقریبا در کشور ما هم همین مقدار است اظهار داشت: باید امکانات و شرایط خاصی برای این قشر در جامعه فراهم گردد تا بتوانند زندگی عادی درمیان مردم داشته باشند.

وی با بیان اینکه هم اینک 12 استان در سطح کشور سالن اختصاصی نابینایان و کم بینایان دارند و از محل ماده 88 در اختیار این ورزشکاران قرار گرفته است تصریح کرد: نابینایان به علت تعدد رشته ها مجبورند در سالن های متعدد افراد بینا تردد کنند و این مشکلاتی را به وجود آورده است و اگر بتوانند در یک سالن اختصاصی و به صورت متمرکز فعالیت کنند موفق تر خواهند بود و استان زنجان نیز با توجه به جایگاه مطلوبش در این رشته می تواند این امکان را فراهم کند.
 
مظلومی با اشاره به اهمیت قهرمان پروری و استعدایابی اظهار داشت: آذر ماه سال جاری در بابلسر استعدادیابی برگزار خواهیم کرد تا جایگزینی برای قهرمانانمان در آینده داشته باشیم.
 
رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان گریزی نیز به قضایای اخیر زد و گفت: دشمنان با وجود ایرانی مقتدر مخالفند و از تأثیر گذار بودن ایران در جهان و منطقه می هراسند و برای از بین بردن این اقتدار از هیچ کوششی دریغ نمی کنند ولی این ملت ایران است که همواره با بصیرت راه خود را از دشمنان جدا کرده است.
 
گفتنی است: در این انتخابات سلمان حسینی مدیر کل بهزیستی استان زنجان و تنها کاندیدای ریاست این هیات با کسب 17 رأی از 17 رأی مأخوذه توانست سکان هدایت این هیات را به مدت چهار سال به عهده بگیرد و در پایان از زحمات محمدی رئیس هیات سابق با اهدای هدیه و لوح تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا