ورزش

دوره مربیگری تخصصی بدنسازی ویژه آقایان و بانوان در زنجان برگزار شد

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت:کمیته آموزش هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان از تاریخ ۲ آذر ماه۱۴۰۱ دوره مربیگری تخصصی بدنسازی ویژه آقایان و بانوان با حضور ۲۷۰ نفر از ورزشکاران و متقاضیان کسب مدرک مربیگری را آغاز نمود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی شهبازی اظهار داشت:این دوره در دو سطح درجه ۳ و درجه ۲ در حال برگزاری می باشد.

وی افزود:در سطح مربیگری درجه ۳ شاهد حضور ۱۰۰ نفر از بانوان و ۶۰ نفر از آقایان و همچنین در سطح مربیگری درجه ۲ تعداد ۸ نفر از آقایان و ۱۵ نفر از بانوان حضور داشتند.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان تصریح کرد:در بخش آزمون مجدد دوره بدنسازی درجه ۳ نیز ۱۳ نفر از آقایان و ۳۱ نفر از بانوان شرکت نمودند.

شهبازی با بیان اینکه با پیگیری های مستمر هیات و کمیته آموزش استان توانستیم تعداد ۴۴ نفر از متقاضیان دوره مربیگری درجه ۲ که از سال ۹۸ بلاتکلیف بودند نیز به چرخه آموزش و آزمون دعوت و دوره تخصصی سال۹۸ را به پایان برسانیم.

گفتنی است در قسمت برگزاری دوره های تئوری مربیگری در تابستان مجموعا ۷۰ نفر آموزش دیده و انشالله در نیمه دوم آذر ماه نیز ۸۰ نفر وارد دوره های تئوری مربیگری خواهند شد.

در حاشیه این دوره ها سه سمینار تغذیه ، تمرین پیشرفته و برنامه نویسی برگزارگردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا