با ما همراه باشید

حوادث

دستگیری عامل فروش محصولات آرایشی و بهداشتی غیرمجاز در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا استان از شناسایی و دستگیری عامل فروش محصولات آرایشی و بهداشتی غیرمجاز در فضای مجازی خبر داد و گفت: برخی افراد بدون داشتن مجوز های قانونی با تبلیغات اغوا کننده سعی در فروش محصولات آرایشی و بهداشتی از طریق شبکه‌های اجتماعی دارند.

منتشر شده

در

دستگیری عامل فروش محصولات آرایشی و بهداشتی غیرمجاز در فضای مجازی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، سرهنگ “محمدعلی آدینه‌لو” گفت: طی رصد و پایش صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس فتا زنجان، معلوم شد شخصی به هویت نامعلوم از طریق فضای مجازی اقدام به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی غیرمجاز می‌نماید، که موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
 
وی در ادامه گفت: با اقدامات فنی و و شیوع شگردهای پلیسی، متهم به هویت معلوم در استان زنجان مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و به پلیس فتا استان دلالت و در این رابطه مقادیری محصولات آرایشی و بهداشتی غیرمجاز کشف و ضبط شد.
 
سرهنگ آدینه‌لو به شهروندان توصیه کرد: به تبلیغات فروش دارو و محصولات آرایشی و بهداشتی در فضای مجازی توجه نکنند، چرا که بررسی‌ها نشان می‌دهد کلاهبرداران با سوء استفاده از ظرفیت فضای مجازی در صدد عرضه و فروش محصولات بهداشتی غیرمجاز و خارج از نظام چرخه وزارت بهداشت می‌باشند.
 
وی با بیان اینکه امکان ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی تقلبی و تاریخ گذشته در فضای مجازی متصور است، افزود: کاربران فضای سایبری مدنظر داشته باشند که سلامتی خود و خانواده‌شان را با اعتماد به تبلیغات فریبنده سودجویان در فضای مجازی به خطر نیندازند و کالاهای درمانی و بهداشتی خود را از دارو خانه‌ها یا مراکز بهداشت تهیه و خریداری نمایند.
 
رئیس پلیس فتا زنجان در پایان گفت: کاربران در صورت نیاز به مشاوره یا گزارش موارد مجرمانه در فضای مجازی می‌توانند مراتب را از طریق 110 یا سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت‌های سایبری گزارش دهند.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حوادث

گاز نیتروژن جان 3 نفر از کارگران شرکت فولاد ناب آرش ابهر را گرفت

بر اثر گاز گرفتگی در شرکت کارخانه فولاد ناب آرش ابهر، ۳ نفر جان باختند و 4 نفر دیگر را دچار حادثه کرد.

منتشر شده

در

توسط

گاز نیتروژن جان 3 نفر از کارگران شرکت فولاد ناب آرش ابهر را گرفت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،عصر دیروز بامرکز فوریت‌های پزشکی ابهر تماس و اعلام حادثه در شرکت فولاد ناب آرش در یکی از شهرک‌های صنعتی ابهر گزارش شد که بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس فوریت‌های پزشکی قروه، ابهر و پایگاه اورژانس ریلی به محل حادثه اعزام شدند.

مسئول روابط عمومی اورژانس و فوریت‌های پزشکی خرمدره گفت: در این حادثه که بر اثر سقوط در مخزن نگهداری آهن اسفنجی و استنشاق گاز نیتروژن رخ داد ،۳ نفر جان باختند و ۴ نفر مجروح شدند.

  سیمی راخ افزود: حادثه دیدگان با سه کد آمبولانس از پایگاه‌های قروه ، ابهر و پایگاه ریلی خرمدره به پایگاه امدادی ابهر و بیمارستان الغدیر منتقل شدند.

وی  با بیان اینکه علت این حادثه ، هنوز در دست بررسی است تصریح کرد: از این ۴ نفر سه نفر مرخص شدند و یک نفر هنوز تحت مراقبت است.

ادامه مطلب

حوادث

 کشف 2 تن روغن خوراکی قاچاق در زنجان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان از کشف 2 تن روغن خوراکی مایع به ارزش تقریبی 2 میلیارد ریال خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

کشف 2 تن روغن خوراکی قاچاق در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرهنگ یوسف اسماعیل زاده در تشريح اين خبر اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان در حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه وانت نیسان مظنون جهت بررسی آن را متوقف کردند.
 
وی افزود: با انجام بازرسي از این خودرو 2 تن روغن خوراکی مایع قاچاق و فاقد مجوز کشف و در این خصوص پرونده تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد .

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان با اشاره به این که ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 2 میلیارد ريال برآورد شده است، گفت: پليس با اقتدار كامل در حوزه مبارزه با قاچاق كالا با قانون شكنان قاطعانه برخورد خواهد كرد.
 

ادامه مطلب

حوادث

 کشف نوشابه انرژی زا قاچاق در زنجان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف 6 هزارو 87 عدد نوشابه انرژی زا و850 بسته خوراکی گندمی خارجی قاچاق خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

 کشف نوشابه انرژی زا قاچاق در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرهنگ یوسف اسماعیل زاده اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان حین کنترل خودروهای عبوری در اتوبان زنجان – تبریز به یک دستگاه وانت نیسان مشكوك و آن را متوقف كردند.
 
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان افزود: در بازرسي از خودرو متوقف شده 6 هزار و 87 عدد نوشابه انرژی زا و 850 بسته خوراکی گندمی خارجی قاچاق كشف که برابر اعلام کارشناسان ارزش کالای مکشوفه بیش از 2 میلیارد ريال برآورد شده است.
 
سرهنگ اسماعیل زاده با اشاره به اینکه در این رابطه خودرو توقیف و متهم دستگیر شد تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد.

ادامه مطلب

برترین ها