با ما همراه باشید

حوادث

دستگيري اعضاي 2 باند كلاهبردار 17 ميلياردی در زنجان

رئيس پليس آگاهي استان زنجان از شناسايي و دستگيري4 نفره از اعضاي 2 باند كلاهبردار خبر داد و گفت: اعضاي اين باندها به بهانه خريد انواع كالاها و احشام بيش از 17 ميليارد ريال كلاهبرداري كرده بودند.

منتشر شده

در

دستگيري اعضاي 2 باند كلاهبردار 17 ميلياردی در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، سرهنگ جعفر رحمتي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با شكايت تعدادي از شهروندان ، مبني بر اينكه 2 نفر به بهانه خريد اقدام به پرينت آخرين تراكنش دستگاه پوز كرده و با ارائه آن بدون پرداخب هيچ گونه وجهي كلاهبرداري كرده اند كه رسيدگي به موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهي استان قرار گرفت .

وي خاطر نشان كرد: در تحقيقات پليس، مشخص شد متهمان با مراجعه به مغازه هاي سطح شهر به بهانه دريافت صورت حساب بانكي خود از فروشنده درخواست دستگاه پوز كرده و آخرين تراكنش فروشنده را چاپ مجدد كرده و به اندازه مبلغ آن بدون پرداخت هرگونه وجهي خريد و كلاهبرداري مي كنند.

رئيس پليس آگاهي استان زنجان تصريح كرد: 2 متهم در اين ارتباط شناسايي دستگير و به 7 ميليارد كلاهبرداري از 10 نفر بدين شيوه اعتراف كردند.

سرهنگ رحمتي با اعلام اينكه احتمال مي رود افراد ديگري بدين شيوه مورد كلاهبرداري قرار گرفته باشند خاطرنشان كرد: مالباختگان مي توانند جهت پيگيري به پليس آگاهي زنجان مراجعه كنند.

وي در ادامه از دستگيري يك باند 2 نفره كلاهبرداري ديگر خبر دادو گفت: اين متهمان با استفاده از چك افراد غير معتبر اقدام به خريد با چك هاي بلامحل به مبلغ 10 ميليارد ريال از شهروندان در سطح استان زنجان كرده بودند كه شناسايي و دستگير شدند.

رئيس پليس آگاهي فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به تحويل متهمان به مراجع قضائي، گفت: شهروندان فريب وعده هاي دروغين عده اي افراد سودجو و كلاهبردار را نخورده و در صورت مواجهه با آنان مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حوادث

گاز نیتروژن جان 3 نفر از کارگران شرکت فولاد ناب آرش ابهر را گرفت

بر اثر گاز گرفتگی در شرکت کارخانه فولاد ناب آرش ابهر، ۳ نفر جان باختند و 4 نفر دیگر را دچار حادثه کرد.

منتشر شده

در

توسط

گاز نیتروژن جان 3 نفر از کارگران شرکت فولاد ناب آرش ابهر را گرفت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،عصر دیروز بامرکز فوریت‌های پزشکی ابهر تماس و اعلام حادثه در شرکت فولاد ناب آرش در یکی از شهرک‌های صنعتی ابهر گزارش شد که بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس فوریت‌های پزشکی قروه، ابهر و پایگاه اورژانس ریلی به محل حادثه اعزام شدند.

مسئول روابط عمومی اورژانس و فوریت‌های پزشکی خرمدره گفت: در این حادثه که بر اثر سقوط در مخزن نگهداری آهن اسفنجی و استنشاق گاز نیتروژن رخ داد ،۳ نفر جان باختند و ۴ نفر مجروح شدند.

  سیمی راخ افزود: حادثه دیدگان با سه کد آمبولانس از پایگاه‌های قروه ، ابهر و پایگاه ریلی خرمدره به پایگاه امدادی ابهر و بیمارستان الغدیر منتقل شدند.

وی  با بیان اینکه علت این حادثه ، هنوز در دست بررسی است تصریح کرد: از این ۴ نفر سه نفر مرخص شدند و یک نفر هنوز تحت مراقبت است.

ادامه مطلب

حوادث

 کشف 2 تن روغن خوراکی قاچاق در زنجان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان از کشف 2 تن روغن خوراکی مایع به ارزش تقریبی 2 میلیارد ریال خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

کشف 2 تن روغن خوراکی قاچاق در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرهنگ یوسف اسماعیل زاده در تشريح اين خبر اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان در حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه وانت نیسان مظنون جهت بررسی آن را متوقف کردند.
 
وی افزود: با انجام بازرسي از این خودرو 2 تن روغن خوراکی مایع قاچاق و فاقد مجوز کشف و در این خصوص پرونده تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد .

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان با اشاره به این که ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 2 میلیارد ريال برآورد شده است، گفت: پليس با اقتدار كامل در حوزه مبارزه با قاچاق كالا با قانون شكنان قاطعانه برخورد خواهد كرد.
 

ادامه مطلب

حوادث

 کشف نوشابه انرژی زا قاچاق در زنجان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف 6 هزارو 87 عدد نوشابه انرژی زا و850 بسته خوراکی گندمی خارجی قاچاق خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

 کشف نوشابه انرژی زا قاچاق در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرهنگ یوسف اسماعیل زاده اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان حین کنترل خودروهای عبوری در اتوبان زنجان – تبریز به یک دستگاه وانت نیسان مشكوك و آن را متوقف كردند.
 
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان افزود: در بازرسي از خودرو متوقف شده 6 هزار و 87 عدد نوشابه انرژی زا و 850 بسته خوراکی گندمی خارجی قاچاق كشف که برابر اعلام کارشناسان ارزش کالای مکشوفه بیش از 2 میلیارد ريال برآورد شده است.
 
سرهنگ اسماعیل زاده با اشاره به اینکه در این رابطه خودرو توقیف و متهم دستگیر شد تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد.

ادامه مطلب

برترین ها