حوادث

دستگيري اعضاي 2 باند كلاهبردار 17 ميلياردی در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، سرهنگ جعفر رحمتي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با شكايت تعدادي از شهروندان ، مبني بر اينكه 2 نفر به بهانه خريد اقدام به پرينت آخرين تراكنش دستگاه پوز كرده و با ارائه آن بدون پرداخب هيچ گونه وجهي كلاهبرداري كرده اند كه رسيدگي به موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهي استان قرار گرفت .

وي خاطر نشان كرد: در تحقيقات پليس، مشخص شد متهمان با مراجعه به مغازه هاي سطح شهر به بهانه دريافت صورت حساب بانكي خود از فروشنده درخواست دستگاه پوز كرده و آخرين تراكنش فروشنده را چاپ مجدد كرده و به اندازه مبلغ آن بدون پرداخت هرگونه وجهي خريد و كلاهبرداري مي كنند.

رئيس پليس آگاهي استان زنجان تصريح كرد: 2 متهم در اين ارتباط شناسايي دستگير و به 7 ميليارد كلاهبرداري از 10 نفر بدين شيوه اعتراف كردند.

سرهنگ رحمتي با اعلام اينكه احتمال مي رود افراد ديگري بدين شيوه مورد كلاهبرداري قرار گرفته باشند خاطرنشان كرد: مالباختگان مي توانند جهت پيگيري به پليس آگاهي زنجان مراجعه كنند.

وي در ادامه از دستگيري يك باند 2 نفره كلاهبرداري ديگر خبر دادو گفت: اين متهمان با استفاده از چك افراد غير معتبر اقدام به خريد با چك هاي بلامحل به مبلغ 10 ميليارد ريال از شهروندان در سطح استان زنجان كرده بودند كه شناسايي و دستگير شدند.

رئيس پليس آگاهي فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به تحويل متهمان به مراجع قضائي، گفت: شهروندان فريب وعده هاي دروغين عده اي افراد سودجو و كلاهبردار را نخورده و در صورت مواجهه با آنان مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا