اقتصاد

در تحویل مسکن مردم را معطل نگه ندارید

استاندار زنجان با تاکید بر حل مشکل دستگاه‌ها و ارگان‌های ذی‌ربط در مسکن ملی، اظهار داشت: ۲۰۰ واحد پروژه کوی نصر نهایتاً تا آخر مهر تحویل شود، ‌مردم را معطل نگه ندارید.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در سومین جلسه شورای مسکن استان با اشاره به مطالب مطرح شده در خصوص ارائه آمارهای کلی مسوولان این استان و عدم هماهنگی دستگاه‌های خدمات‌رسان اظهار داشت: نهضت ملی مسکن باید دراولویت اقدامات مسوولان قرار گرفته و تسریع یابد.

این مقام مسئول با تاکید بر حل مشکل دستگاه‌ها و ارگان‌های ذی‌ربط در مسکن ملی، اظهار داشت: ۲۰۰ واحد پروژه کوی نصر نهایتاً تا آخر مهر تحویل شود، ‌مردم را معطل نگه ندارید.

وی با انتقاد از آمارهای غیرواقعی مسئولان اظهار داشت: بعد از این باید گزارشات دستگاه‌های اجرایی به دقت در جلسات خصوصی بین مسئولان بررسی و مشکلات آن حل و سپس در جلسه‌‌ نهایی با حضور خبرنگاران به‌شکل کلی ارائه شود.

استاندار زنجان با بیان اینکه جلسات باید خروجی مثبت داشته باشد گفت: اگر هدف از برگزاری جلسات تنها ارائه گزارشات است باید بگویم این به کار مردم نمی آید، در این جلسات باید مشکلات رفع شده و شاهد خروجی مثبت باشیم .

افشارچی با بیان اینکه مسائل پیش آمده مسکن ملی را جدی بگیرید، ادامه‌ داد: خوشبختانه پروژه‌های (اعم از مسکن‌های ناتمام) که سالیان سال راکد مانده بود، آغاز کرده‌ایم ولی با افزایش آمار متقاضیان نیاز است در این نهضت ملی مسکن همت بیشتری داشته‌ باشیم.

وی با تاکید بر برنامه‌ریزی دقیق و برگزاری جلسات‌ مستمر با ارگان‌های ‌مرتبط، اضافه‌ کرد: تنها من نباید پیگیر مسائل مسکن باشم؛ دستگاه‌های متولی موظف هستند برای نیاز مردم و رفع مشکل‌شان با دستگاه‌ها و وزرات‌خانه اقدام کنند.

استاندار زنجان با تاکید بر رفع مشکلات پروژه کوی نصر و مسائل پیش آمده آن در مسیر پادگان استان زنجان، ابراز کرد: از این به بعد آمار به صورت کلی با درصد پیشرفت دقیق، تعداد نفرات متقاضی، هزینه‌های پرداختی متقاضیان، مشکلات و موانع ارائه شود، لذا آمار باید کلی و دقیق باشد.

این مقام مسئول با اشاره به آمار تعداد زوجین و نیاز به مسکن آن‌ها، تاکید کرد: اتصال آب، برق و گاز پروژه نصر به صورت جدی انجام و مشکل آب و برق پروژه m ۶ نیز تا سه ماه آینده رفع شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا