با ما همراه باشید

اجتماعی

در ایام نوروز پذیرش مسافر در زنجان نخواهیم داشت

معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی استاندار زنجان گفت:امسال کارگروه ستاد سفرهای نوروزی برگزار نخواهد شد و پذیرش مسافر نخواهیم داشت و شهرداری‌ها هم حق دایر کردن چادر را ندارند ، هتل‌ها هم باید از پذیرش افراد مثبت خودداری کنند.

منتشر شده

در

در ایام نوروز پذیرش مسافر در زنجان نخواهیم داشت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان ،خدابخش مرادی نافچی در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان زنجان با اشاره به اینکه نگاه و نظر ستاد و کمیته‌های اجرایی و نظارت، نگاه یکسان و همانند است، اظهار داشت: قانون، وحدت رویه بوده و رعایت آن به تمام مسؤولان، داوطلبان و طرفداران آن‌ها تاکید شده است.

مرادی نافچی با بیان اینکه تبلیغات داوطلبان، زمان مشخصی داشته و هرگونه تبلیغات خارج از آن زمان، قانونی نبوده و رسمیت ندارد؛تصریح کرد:به تمام مدیران در سطح استان اعلام شده که استفاده از اموال عمومی به هر مقدار بر له یا علیه داوطلیان، ممنوع است.

معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به اینکه رویکرد ما انتخابات سالم قانونی و مشارکت حداکثری در فضای رقابتی خواهد بود، اضافه کرد: امیدواریم هم مفاد قانون اجرایی شود و هم مشارکت حداکثری مورد توجه بوده و شعار محوری رسانه از جمله رسانه مکتوب و مجازی باشد.

وی با بیان اینکه هر داوطلب برای شرکت در انتخابات باید عدم سوء پیشینه داشته باشد، وگرنه از حضور وی جلوگیری خواهد شد، تصریح کرد: فرآیند ثبت‌نام این است که اپلیکیشن پیش‌بینی شده مدارک خود را ارائه دهند و یک مراجعه حداقلی به فرمانداری‌ها باشد.

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار زنجان گفت: نکته دوم هم این است که داوطلبان مقام باید در موقع مقرر استعفای خود را اخذ کرده باشند.

وی با اشاره به زمان‌بندی ثبت‌نام در انتخابات گفت: زمان ثبت نام کاندیداهای شورای شهر 20 اسفند تا 26 روز است و سپس هم انتخابات شوراهای روستاها از 16 فروردین به مدت یک هفته خواهد بود و سپس از 22 اردیبهشت نیز ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری ثبت نام خود را انجام خواهند داد.

مرادی نافچی در ادامه به موضوع کرونا هم اشاره کرد و گفت: باید رعایت بیشتری در این موضوع داشته باشیم چرا که در چهار شهرستان روند مبتلایان افزایشی است و این یعنی خطر شهروندان را تهدید می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به اینکه امروز با یک ویروس جهش یافته مواجه هستیم، اضافه کرد: اگر بناست در آستانه عید محدودیت نباشد مردم اصناف و بازاریان و همه افرادی که فعالیت‌های اجتماعی دارند و واحد‌های اداری و اجتماعی پروتکل های بهداشتی را با دقت اجرایی کنند.

وی با بیان اینکه پاساژها و افرادی که در این مراکز فعال هستند باید در رعایت پروتکل‌های بهداشتی نهایت دقت را داشته باشند، اضافه کرد: سلامت مردم شوخی‌بردار نیست و باید پروتکل‌های بهداشتی به دقت رعایت شود.

مرادی نافچی با اشاره به اینکه امسال کارگروه ستاد سفرهای نوروزی برگزار نخواهد شد و پذیرش مسافر نخواهیم داشت، گفت: شهرداری‌ها هم حق دایر کردن چادر را ندارند و هتل‌ها هم باید از پذیرش افراد مثبت خودداری کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با درخواست از رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی درباره موضوعات مربوط به کرونا به منظور پیشگیری از شیوع این ویروس بیان کرد: درست است که ما در ایام عید نوروز نگران معیشت مردم هستیم ولی باید پروتکل‌های بهداشتی هم رعایت شود.

وی به موضوع کنگره 3535 شهید استان نیز اشاره کرد و گفت: همه دستگاه‌های اجرایی مکلف هستند که تمهیدات و بسترسازی لازم را در این باره انجام دهند و شورای اطلاع‌رسانی نیز باید با بهره‌گیری از مصوبات خود اقدامات لازم در این باره انجام دهد.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

استاندار زنجان بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

منتشر شده

در

توسط

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، محسن افشارجی در کنگره 3535 شهید استان زنجان با بیان اینکه شهدا عندربهم یرزقون هستند، پس قدردانی ما از این آسمانی‌های خیلی جای بحث ندارد، اظهار داشت: این کنگره می‌تواند نماد قدردانی از خانواده شهدا محسوب می‌شود، چرا که حقشان هم بود که از بودن عزیزانشان در کنارشان بهره ببرند ولی از این حق گذشتند که به اقتدار کشورشان کمک کنند.

وی تصریح کرد: برگزاری چنین کنگره‌هایی به عنوان نماد تشکر از خانواده‌های شهدا است که اگر چه حقشان بود در کنار عزیزان باشند اما از آنها گذشتند تا انقلاب حرکت جدیدی را در دنیای نوین امروز آغاز کند.

استاندار زنجان خاطر نشان کرد: برگزاری این کنگره در واقع تشکر از ایثارگران و جانبازان نظام اسلامی و مردم همیشه در صحنه‌ای است که برای پاسداشت انقلاب تا پای جان ایستاده‌اند.

افشارچی با بیان اینکه خداوند در قرآن برای شهدا صفاتی را بیان می‌کند، ادامه داد: یکی از این صفات معامله با خدا است که پاداش آن را بهشت تعیین کرده است. 

استاندار زنجان ادامه داد: شهدا الگویی برای سلوک فردی و اجتماعی و حکمرانی محسوب می‌شوند و همانگونه که در قرآن کریم آمده است شهدا با معامله با خداوند متعال جنت را به دست آوردند.

وی با بیان اینکه کسانی که شهید می‌شوند شهید زندگی می‌کنند و هر جا در مقابل خوف و حزن باخته‌ایم در برابر دشمن نیز ایستادگی کم بوده است، افزود: شهدا در برابر دشمنان نترسیده و خوف و حزن به خود راه ندادند تا پیروز شدند.

این مقام مسئول بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

ادامه مطلب

اجتماعی

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از بازگشت عرضه بنزین و نفتگاز به روال استفاده از کارت سوخت در جایگاه های استان خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمید حبیبی اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی و جهادی کارکنان، سیستم عرضه سوخت در جایگاه ها احیا و به حالت عادی و با استفاده از کارت سوخت بازگشت.

وی افزود: هم استانی های عزیز می توانند بدون هیچگونه دغدغه و مشکلی از سهمیه ۱۵۰۰۰ریالی موجود در کارت سوخت شخصیشان استفاده کرده و بنزین یا نفتگاز دریافت کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان تصریح کرد: از ۶۰ باب جایگاه عرضه کننده بنزین و نفتگاز موجود در استان، تعداد ۳۵ جایگاه سیستم سامانه هوشمند در آن ها بارگذاری شده و طبق جدول، سوخت عرضه می کنند.

ادامه مطلب

اجتماعی

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از آغاز فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد یوسفی  اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل سرما و ضرورت حضور راهداران در جاده‌های استان زنجان، ۳۰ راهدارخانه در استان آماده خدمات‌رسانی می‌شوند.

وی با بیان اینکه فعالیت راهدار خانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه آغاز می‌شود، افزود: مابقی راهدارخانه‌ها از اول آذرماه فعال می‌شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر راهداران استان زنجان در آمادگی کامل بوده و در صورت نیاز خدمات‌رسانی می‌کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان ادامه داد: بیش از ۳۰ راهدارخانه با ۵۰۰ نفر نیرو و ۲۶۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری در ایام زمستان به هم‌وطنان خدمات‌رسانی می‌کنند.

یوسفی عمر ناوگان راهداری استان زنجان رابین ۲۰ تا ۲۵ سال عنوان کرد و کرد و گفت: تعمیر و نگهداری این ماشین‌آلات نیازمند ۶ میلیارد تومان اعتبار است که تاکنون ۳ میلیارد آن تخصیص‌یافته است.

وی بیان کرد: هر چه اعتبار برای نوسازی ناوگان راهداری افزایش یابد خدمات بهتری ارائه می‌شود اما تلاش این ناوگان ارائه خدمات به بهترین شکل با همین اعتبارات است

ادامه مطلب

برترین ها