اجتماعی

خدمت بی منت گروه جهادی هلال احمر زنجان در روستای والایش

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: گروه جهادی پایگاه بسیج هلال احمر استان اقدام به ارائه خدمات به بیش از 60 نفر از اهالی روستای والایش شهرستان سلطانیه کردند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان ،سید قاسم موسوی  افزود: گروه جهادی پایگاه بسیج شهدای گمنام جمعیت هلال احمر استان اقدام به ارائه آموزش کمک های اولیه، خدمات مامایی، معاینات فیریکی و بهداشت محیط کردند.

وی یادآوری کرد: هدف از ارائه این خدمات به اهالی روستای والایش شهرستان سلطانیه ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاها، کمک به بهبود سطح سلامت و تغذیه مردم با حفظ کرامت انسانی و گسترش حس همنوعی و اعتلای فرهنگ داوطلب محوری بین مردم است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: گروه جهادی پایگاه بسیج شهدای گمنام هلال احمر استان به بیش از 60 نفر از بانوان و کودکان روستای والایش خدمات رایگان دادند.

موسوی تاکید کرد: در این خدمت کودکان روستا معاینه فیزیکی رایگان شدند، آموزش و خدمات مامایی نیز از دیگر فعالیت های گروه جهادی هلال احمر بود.
وی خاطرتشان کرد: جمعیت هلال احمر استان زنجان علاوه بر این، اقدام به اعزام کاروان‌های سلامت به مناطق محروم می کند که از جمله طرح‌های موفق در زمینه ارائه خدمات رایگان پزشکی، آموزش روستاییان در زمینه‌های مختلف است که با استقبال عمومی مواجه شده و در تلاش هستیم تا این طرح در روستاها و دیگر مناطق دور افتاده کم برخودار نیز اجرا شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: گروه جهادی پایگاه بسیج شهدای گمنام جمعیت هلال احمر استان با همکاری حوزه بسیح کارمندان و ادارات حضرت امام خمینی(ره) استان، معاونت امداد و نجات، معاونت داوطلبان، معاونت آموزش و معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر استان، هلال احمر شعبه زنجان، دهیار و مسئول خانه هلال این خدمات را به مناسبت هفته دولت ارائه دادند و با استقبال بانوان روستا مواجه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا