اجتماعی

خانه خلاق و نوآوری شاهد و ایثارگر استان زنجان افتتاح شد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت:خانه خلاق و نوآوری شاهد و ایثارگر استان زنجان در محل پارک علم و فناوری استان زنجان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مراسم افتتاح خانه خلاق و نوآوری شاهد و ایثارگر استان زنجان با هدف حمایت از نخبگان شاهد و ایثارگر و ایده‌های خلاق و نو این عزیزان، و با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، رییس اداره آموزش کارشناس آموزش، نخبگان و تشکل‌های دانشجویی و جمعی از مسئولان این بنیاد و مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان زنجان برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در این مراسم با اشاره به اهمیت تلاش نخبگان در عرصه علم و دانش اظهار کرد: ایثارگران در مقطعی از تاریخ با ایثار و فداکاری دشمن را شکست دادند، و در حال حاضر نیز باید از طریق نخبگان ایثارگر، کشورمان تعالی یافته و قدرتمند شود .

امیرعلی نیک‌بخش گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با تمام توان از دستاوردهای نخبگان و هم‌اندیشی با آنها در بسیاری از مسائل بنیاد برای بهبود وضعیت ایثارگران در سطح ملی و دستیابی به رشد و تعالی علوم و فناوری در سطح جهانی و … حمایت می‌کند.

وی افزود: تلاش در جهت هم‌رسانی صاحبان محصول و راه‌حل‌های موثر، معرفی و ایجاد تیم مربیگری ایده‌های خلاق و نوآور، برگزاری نشست‌ها و رویدادهای مرتبط با فعالیت‌های دانش‌بنیان، شناسایی نخبگان، پژوهشگران و محققان توانمند و تشکیل گروه‌های پژوهشی در حوزه‌های فعالیت و ماموریت مرکز دانش پژوهان از جمله تعهدات خانه خلاق است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان تصریح کرد :شناسایی شرکت‌های همکار و تشکیل تیم‌ها، کمک به تجاری‌ سازی محصول نهایی و معرفی آن به بازار، حمایت از استقرار محصولات دانش‌بنیان و اختراعات، شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های فعال در محل نمایشگاه‌های دائمی محصولات خلاقانه و فناورانه مرکز نوآوری از دیگر برنامه‌های خانه خلاق و نوآوری شاهد و ایثارگر استان است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا