اقتصاد

خادمان ملت به دنبال خدمت‌رسانی عادلانه هستند

رییس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه دشمنان از رویدادهای کوچک و بزرگ که اتفاق می‌افتد بهره‌برداری کرده و قصد دامن زدن به اغتشاشات را دارند گفت: از رسانه‌ها انتظار داریم‌ اطلاع‌رسانی صحیح خدمات ارائه شده در سطح شهر به مردم انجام شود تا همه در جریان امور و کارهای انجام شده قرار گیرند و مردم این را بدانند که خادمان ملت به دنبال خدمت‌رسانی عادلانه هستند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مجید ناصحی‌مقدم در پنجاه و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان با اشاره به اتفاقات رخ داده در طول هفته‌های اخیر اظهار داشت:اعتراضاتی انجام گرفت و به سرعت در سطح استان‌های مختلف تبدیل به اغتشاشات شد، این اغتشاشات سبب سلب امنیت و آرامش شد با این حال کسی از اتفاق رخ داده خوشحال نبود و همه به دنبال روشن شدن اصل موضوع بودند اما متاسفانه عده‌ای همین موضوع را دستاویز قرار داده و تبدیل به اغتشاشات کردند. ولی متناسب با ابعاد کارشناسی انجام گرفته گزارش علت فوت خانم مهسا امینی مشخص شده است.

وی با بیان اینکه دشمنان از رویدادهای کوچک و بزرگ که اتفاق می‌افتد بهره‌برداری کرده و قصد دامن زدن به اغتشاشات را دارند تصریح کرد: از رسانه‌ها انتظار داریم‌ اطلاع‌رسانی صحیح خدمات ارائه شده در سطح شهر به مردم انجام شود تا همه در جریان امور و کارهای انجام شده قرار گیرند و مردم این را بدانند که خادمان ملت به دنبال خدمت‌رسانی عادلانه هستند.

ناصحی مقدم افزود: انقلابیون سال ۵۷ هیچگاه به دنبال آسیب زدن به مردم نبودند، ولی امروز عده‌ای با کوچکترین اغتشاش به اموال عمومی صدمه می‌زنند، اینها اعتراض نیست و قطعا مشخص است که به دنبال تجزیه ایران هستند.

رییس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه کشور از این اتفاق نیز به خوبی عبور خواهد کرد، افزود: ما و همه مسوولان اجرایی در این شرایط وظیفه خدمت رسانی خود را باید به نحو مطلوب انجام دهیم.

رئیس شورای شهر زنجان گفت: رویکرد شورای شهر خدمت رسانی به مردم بدون‌ چرتکه‌اندازی است و مردم مطمئن باشند این روند در شهر ادامه‌ خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا