اقتصاد

حمایت همه جانبه از شرکتهای دانش بنیان و نخبگان رویکرد اصلی و مهم دادگستری زنجان است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی اظهار داشت : نگاه به شرکتهای دانش بنیان با توجه به شعار سال  باید نگاه حمایتی و تلاش برای رفع  مشکلات و موانع باشد و برطرف کردن مشکلات وظیفه همه دستگاهها است.

وی با بیان اینکه مصداق بارز نگاه حمایتی از شرکتهای دانش بنیان از سوی دستگاههای صمت ، بیمه تامین اجتماعی ، امور مالیاتی و محیط زیست ، تسهیل و ارائه خدمات روان و بعضا ارائه تخفیفات مالیاتی است  افزود : این نگاه حمایتی در حقیقت عمل به شعار سال و اجرای منویات مقام معظم رهبری است .

رییس کل دادگستری زنجان حمایت از نخبگان در حوزه های مختلف بویژه در حوزه تولید دانش بنیان برای پیاده کردن ایده های جدید در حوزه تولید آنهم با بهره گیری از دانش روز دنیا امری ضروری بر شمرد و ادامه داد :استفاده از ظرفیت های  ممتاز شرکتهای دانش بنیان و نیروی کارآمد و نخبه در استان که  در تأمین برخی اقلام و کالاهای  با کیفیت  امری ضروری است و چرا نباید راه را برای این شرکتها هموار نکرد ؟

حجت الاسلام والمسلمین صادقی  نیارکی حمایت همه جانبه دادگستری استان زنجان از تولید داخل  ، سرمایه گذاران در استان ، خاصه حمایت از  شرکتهای دانش بنیان  و نخبگان ، رویکرد اصلی و مهم است و در این راستا با تمام توان و قدرت اقدامات و پیگیریهای لازم را انجام خواهد داد .

وی در ادامه با توجه به درخواست تعدادی از مدیران شرکتهای دانش بنیان استان مبنی بر رفع مشکلات زمین ، امور مالیاتی  و بیمه تأمین اجتماعی و محیط زیست به دادستان مرکز استان دستور داد در اولین فرصت کارگروهی متشکل از دستگاههای مذکور تشکیل و خروجی جلسه را به ستاد اقتصاد مقاومتی ارائه کند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا