با ما همراه باشید

فرهنگی

حضور 297 زنجانی در مسابقات قرآن اوقاف

معاون فرهنگی، اجتماعی و قرآنی اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از ثبت‌نام ۲۹۷ نفر در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن خبر داد و گفت: علاقه‌مندان تنها تا ۱۳ خردادماه فرصت دارند در این مسابقه نام‌نویسی کنند.

منتشر شده

در

حضور 297 زنجانی در مسابقات قرآن اوقاف

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت‌الاسلام سید موسی موسوی گفت: ثبت نام در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف و امور خیریه از ۱۳ اردیبهشت ماه آغاز شده و تاکنون ۲۹۷نفر از استان زنجان برای حضور در این رقابت‌ها در سامانه نام‌نویسی کردند.

وی با اشاره به اینکه بیشترین ثبت‌نام کنندگان با ۱۱۸ نفر مربوط به شهرستان خدابنده است، ابراز کرد: تاکنون از شهرستان زنجان ۹۹ نفر ، شهرستان طارم ۲۹ نفر، شهرستان ابهر ۲۸ نفر ، خرمدره ۱۳ نفر برای شرکت در مسابقات قرآن اوقاف ثبت‌نام کردند .

موسوی با بیان اینکه متاسفانه آمار شرکت در شهرستانهای ایجرود ، سلطانیه و ماهنشان هنوز پایینتر از ۱۰ نفر است ،تصریح کرد: باید مسئولین و قرآنیان همه شهرستانها ، بخصوص شهرستانهای اخیر تلاش خود را برای استقبال جامعه قرآنی و عموم مخاطبان از این مسابقات ، مضاعف و چند برابر نمایند تا بتوانیم به کمک الهی ، با تبلیغات گسترده و هم افزایی مناسب ، آمار خوبی را در سطح شرکت کنندگان این مسابقات کسب نماییم .

این مسئول با اشاره به افزایش کمیت و استقبال مناسب و بالا ازاین مسابقات و تعداد ثبت نام بیشتر در آن خود یک عامل مهم در افزایش کیفیت مسابقات خواهد بود خاطر نشان کرد: بالطبع وظیفه ما را در برگزاری هرچه بهتر مسابقات سنگین تر می کند.

این مسئول با اشاره به اینکه ثبت‌نام در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف و امور خیریه از فقط از طریق سایت www.quraniran.ir امکان پذیر است، تصریح کرد: افراد بالای ۱۸ سال تنها تا ۱۳ خردادماه جاری فرصت دارند در این سامانه مسابقات ثبت‌نام کنند و این مهلت تمدید نخواهد شد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان بیان کرد: این مسابقات در رشته‌های حفظ، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، دعا خوانی، تفسیر عمومی، همخوانی و همسرایی قرآن کریم برگزار می‌شود و همه شرکت کنندگان در کلیه رشته ها می توانند در رشته تفسیر نیز شرکت نمایند و لازم به ذکر است این مسابقات معتبرترین مسابقات قرآنی در سطح کشور در سه سطح مقدماتی، استانی و کشوری است.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فرهنگی

عرضه کتاب‌های کانون در سامانه مجازی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارایه بیش از ۴۵۰ عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی سی‌ و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شرکت کرد.

منتشر شده

در

توسط

عرضه کتاب‌های کانون در سامانه مجازی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،این کتاب‌ها از روز  ۲۴ اردیبهشت تا اول خرداد ۱۴۰۱ در سامانه فروش اینترنتی نمایشگاه به نشانی book.icfi.ir عرضه می‌شود.

بیشتر این کتاب‌ها در سال‌های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۰ منتشر شده است و برای نخستین بار در نمایشگاه عرضه می‌شود. درعین حال دیگر کتاب‌های کانون نیز با توجه به بازخوردهای دریافت شده از مخاطبان،  آثاری است که دارای بیشترین مخاطب در سال‌های پیش بوده است.

همچنین با هدف توزیع گسترده‌تر و با قیمت مناسب محصولات و کتاب‌های کانون به صورت مستقیم و سراسری، در روزهای برپایی نمایشگاه دو سایت کانون نیز به نشانی digikanoon.ir و shop.kpf.ir و سه فروشگاه کانون در تهران واقع در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در خیابان حجاب، فروشگاه رضوان واقع در خیابان کمیل پارک کمیل و فروشگاه انقلاب واقع در خیابان انقلاب روبروی دانشگاه تهران، پاساژ فروزنده، محصولات کانون را با ۲۰درصد تخفیف عرضه می‌کند.

اداره نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون وعده کرده است در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی، سفارش‌های خریداران را در سریع‌ترین زمان ممکن -بین سه تا هفت روز کار – و با بهترین کیفیت و تضمین صحت و سلامت کالا و در بسته‌بندی‌های جدید و پاکت‌های ویژه به نشانی خریداران در سراسر کشور ارسال کند.

در همین حال کانون آمادگی دارد به‌ منظور افزایش رضایت‌مندی مخاطبان هدف، تا نهایت ۱۵ روز پس از پایان اردیبهشت سال جاری نسبت به جبران کم و کاستی‌های احتمالی در ارسال کتاب‌ها با سریع‌ترین روش اقدام کند.

به‌ همین منظور مخاطبان و خریدارانی که شاید کتاب‌های ارسالی آن‌ها دچار مشکل باشد می‌توانند در یک تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۸۴۰۱۴۰ داخلی یک در ساعات ۸ صبح تا ۲۰ مشکل خود را بیان کنند.

همچنین قرار است به‌ قید قرعه به ۱۰ نفر از خریداران و مخاطبان کانون، جوایز نفیسی از محصولات کانون اهدا شود.

ادامه مطلب

فرهنگی

برگزاری جلسه انجمن سپیدار با حضور نویسندگان، شاعران و کارشناسان مطرح کشوری

انجمن نویسندگان نوجوان استان زنجان، چهل و هفتمین نشست تخصصی انجمن سپیدار استان را با مشارکت انجمن نویسندگان نوجوان مازندران (نکورویان داستان) برگزار کرد.

منتشر شده

در

توسط

برگزاری جلسه انجمن سپیدار با حضور نویسندگان، شاعران و کارشناسان مطرح کشوری

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،

فاطمه سلیمانی که در گزارشی گفت: داستان­ نویسان نوجوان انجمن سپیدار، در چهل و هفتمین جلسه‌ی انجمن، میزبان دکتر سمیه آورند؛ نویسنده و پژوهشگر حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان بودند.

کارشناس آفرینش‌های ادبی کانون استان یادآور شد: در این جلسه‌ی برخط که با حضور جمعی از نویسندگان نوجوان ، مربیان و کارشناسان ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان و مازندران برگزار شد ، تعدادی از اعضا ضمن قرائت جدیدترین آثار خود از صحبت‌های کارشناسان مهمان برنامه بهره بردند.

سلیمانی به مواردی از این برنامه اشاره کرد و خاطر نشان کرد: تحلیل و بررسی داستان مرد، نوشته­ ی محمود دولت آبادی از منظر شیوه‌ی روایت، شخصیت پردازی و بررسی مولفه‌های داستان، همینطور نقد و بررسی آثار اعضا از جمله مواردی بود که در این نشست به آنها پرداخته شد.

این جلسه از سلسله نشست‌های انجمن سپیدار برای بیست و دومین بار پیاپی، با توجه به شرایط موجود و عدم امکان برگزاری جلسات حضوری در قالب گفتگوی برخط برگزار شد.

توانمندسازی اعضای به قالب رسیده‌ی شعر و داستان که طی فرایند مستمر آموزشی کارگاه‌های تخصصی را گذرانده‌اند، پرورش این استعدادها و آشنایی آنها با ادبیات نقد از اهداف مهم برگزاری جلسات انجمن ادبی می‌باشد.

جلسات انجمن سپیدار بصورت ماهانه و با حضور نویسندگان، شاعران و کارشناسان مطرح کشوری در دو حوزه‌ی شعر و داستان برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

فرهنگی

اجتماع بزرگ زنجانیها با حضور خواننده سرود “سلام فرمانده”

منتشر شده

در

توسط

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرپرست سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان اظهار داشت: اجتماع بزرگ نسل امام زمانی های زنجان(دهه نودی ها) با حضور خواننده نماهنگ” سلام فرمانده ” در خرداد ماه سال جاری در محل پیاده راه سبزه میدان برگزار خواهد شد.

نظری افزود : تجدید عهد دهه نودی‌ها با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اعلام دلدادگی به رهبر معظم انقلاب و نیز معرفی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بعنوان الگوی فرزندان ایران زمین نقطه عطف دیگر این سرود است که نشان دهنده روحیه پایبندی به نظام، ولایت‌پذیری و وطن پرستی نسل جدید است.

ادامه مطلب

برترین ها