اجتماعی

حضور رزمندگان از هر قومیتی در جنگ تحمیلی نمونه ای از وحدت ملت ایران بود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: حضور مردم از هر قومیت و مذهبی در دفاع از تمامیت ارضی ایران در دوران هشت سال جنگ تحمیلی یکی از نمونه‌های بارز یکپارچگی، وحدت و انسجام ملت ایران بود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت‌الاسلام سعید احمدی در مراسم تجلیل از خانواده شهید اهل سنت روستای مادآباد شهرستان ماهنشان با تبریک ولادت پیامبرعظیم‌الشأن اسلام از اتحاد و همبستگی این دو مذهب به نیکی یاد کرد و اظهار کرد: ما در جامعه‌ای هستیم که شاهد نقش‌آفرینی تمامی شهروندان از شیعه تا سنی تا ارمنی و مسیحی و دیگر مذاهب در راستای حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در تلاش و کوشش هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان خاطر نشان کرد: دیدار با خانواده شهدا توفیق الهی است و خانواده‌های شهدا نماد صبر، ایستادگی و مقاومت هستند و این خانواده ها با تقدیم عزیزان خود در دفاع از انقلاب الگویی برای همه ما هستند.

وی افزود: خانواده‌های شهدای اهل سنت الگویی مناسب در بین اقلیت‌های مذهبی کشور هستند که در راستای دفاع از مرز و بوم میهن اسلامی با تقدیم فرزندان عزیز خود یکی پس از دیگری دین خود را به خوبی هر چه تمام تر به نظام و انقلاب ادا کردند.

احمدی تصریح کرد: خانواده‌های شهدا فرزندان خود را در دوران دفاع مقدس به میدان مبارزه با دشمنان فرستادند تا کشور در امنیت و اقتدار باشد. حضور مردم از هر قومیت و مذهبی در دفاع از تمامیت ارضی ایران در دوران هشت سال جنگ تحمیلی یکی از نمونه‌های بارز یکپارچگی، وحدت و انسجام ملت ایران بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا