اجتماعی

جمع آوری بیش از 14میلیارد صدقه در استان زنجان

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:بر اساس آمارهای موجود، خیران نیک اندیش و نیکوکار زنجانی از ابتدای امسال تاکنون بیش از 14میلیارد و 900میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،روح الله صالحی با اشاره به جمع آوری و ساماندهی صدقات جمع آوری شده از ابتدای سال جاری تاکنون اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین طرح‌های اجرایی کمیته امداد در حوزه توانمندسازی و خدمت‌رسانی موثر به خانواده‌های تحت حمایت، اجرای طرح جمع‌آوری صدقات است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 136هزار مشترک طرح صدقات در استان زنجان وجود دارد، اضافه کرد: بر این اساس خیران نیک اندیش و نیکوکار زنجانی از ابتدای امسال تاکنون بیش از 14میلیارد و 900 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند.

صالحی ادامه داد: وجوهات حاصل از طرح صدقات در هر منطقه برای ارائه خدمات مورد نیاز خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد و سایر اقشار نیازمند در بخش‌های مختلف از جمله مسکن، امور تحصیلی و فرهنگی، ازدواج نیازمندان، امور درمانی و خدمات موردی بر اساس نیاز سنجی انجام شده در همان مناطق هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه توسعه روش‌های نوین در جذب کمک‌های مردمی از برنامه‌های راهبردی و اولویت‌های اصلی در حوزه مشارکت‌‍‌های مردمی است، خاطرنشان کرد: شهروندان زنجانی می‌توانند از طریق کد آنی پرداخت #024*8877* و کد کیوآر اختصاصی از طریق تلفن همراه، صدقه خود را پرداخت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا