اجتماعی

جمع‌آوری 19 میلیارد تومان کمک های مردمی در جشن نیکوکاری

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، مدیر کل کمیته امداد استان زنجان، اظهار داشت: از ابتدای اجرای رویداد ملی و معنوی جشن نیکوکاری در استان زنجان 19 میلیارد تومان کمک های مردم نیک اندیش و نوعدوست استان زنجان در حمایت از خانواده های عزیز تحت حمایت این نهاد جمع آوری شده است.

روح اله صالحی گفت: طرح ملی و معنوی جشن نیکوکاری از اول اسفند ماه در استان زنجان با هدف ترویج فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری و جمع آوری کمک های مردمی برای کمک به خانواده های تحت حمایت آغاز گردیده و تا پایان اسفند ماه ادامه دارد.

وی به تعداد خانوارهای مددجویی تحت حمایت اشاره کرد و گفت: در حال حاضر29 هزار خانوار از خدمات کمیته امداد استان بهره مند هستند، که خدمات مورد نیاز آنان از طریق هم افزایی منابع این نهاد و کمک های مردمی ارائه می شود.

صالحی ضمن قدردانی از حضور و مشارکت چشمگیر مردم نیک اندیش استان زنجان در جشن نیکوکاری امسال ادامه داد: فرآیند توزیع کمک های مردمی جمع آوری شده در قالب جشن نیکوکاری بر اساس نیازسنجی و اولویت بندی صورت گرفته در حال انجام بوده و تا پایان سال جمع آوری و توزیع کمک ها در این رویداد ملی و معنوی ادامه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا