اجتماعی

جشن آب برای کلاس اولی های استان زنجان برگزار شد

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: همزمان با فراگیری کلمه "آب" در کلاس های اول ابتدایی، "جشنواره نخستین واژه آب" برای دانش آموزان این مقطع در استان زنجان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مصطفی اکرمی اظهار کرد: این جشنواره با هدف آموزش ارزش نهادن به نعمت حیات بخش آب و حفظ منابع این نعمت الهی، هر ساله برای دانش آموزان مقطع اول ابتدایی برگزار می شود.

وی افزود: کلاس اول ابتدایی به دلیل ماندگاری آموزش ها در ذهن دانش آموزان برای درازمدت، به عنوان مقطع هدف برای برگزاری جشنواره آب انتخاب شده که خوشبختانه بازخوردهای برگزاری این جشنواره نیز تا کنون مثبت ارزیابی می شود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بیان داشت: در این جشنواره از ابزار هنر، موسیقی، نمایش و عروسک گردانی برای ارائه آموزش ها در زمینه مصرف بهینه آب و حفظ و حراست از این نعمت ارزشمند استفاده می شود که بیشترین بهره وری آموزشی را نیز در بر داشته است.

اکرمی با اشاره به وقفه ایجاد شده برای برگزاری حضوری جشنواره های آب در دوران کرونا گفت: علیرغم این، دانش آموزان استقبال چشمگیری از این جشنواره در استان زنجان داشتند.

این مسئول با بیان اینکه امسال جشنواره نخستین واژه آب برای بیش از 1200 دانش آموز پایه اول ابتدایی در استان زنجان برگزار شده است، گفت: به صدا در آمدن زنگ آب، پایان بخش جشنواره نخستین واژه آب در مدارس استان خواهد بود.

وی با تقدیر از تعامل سازنده آموزش و پرورش استان زنجان در برگزاری جشنواره نخستین واژه آب گفت: با تولید محتوای فاخر و اجرای برنامه های جدید در آینده، جشنواره نخستین واژه آب، شاهد ارتقا کیفی بیش از پیش این جشنواره خواهیم بود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: برگزاری این جشنواره در مقطع اول ابتدایی از آن جهت حائز اهمیت می باشد که دانش آموزان به عنوان سفیران آب در منازل و جامعه، نقش چشمگیری در کمک به جلوگیری از هدر رفت آب و انتقال مفاهیم آموزشی به خانواده و جامعه خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا