ورزش

تکواندو زنجان با حضور حامی مالی منسجم تر خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،هادی ساعی در مجمع عمومی سالانه ی استان زنجان با بیان اینکه تکواندو استان سرآمد تمام رشته هاست و این باور در مدیریت کلان استان نیز وجود دارد اظهار کرد: با جذب حامی مالی استعدادها را در استان به صورت منسجم و متمرکز داشته باشیم و با این استعدادها مدال المپیکی حاصل شود.

وی با اشاره به برخورداری استان از داوران، مربیان و قهرمانان بنام بین المللی و جهانی تصریح کرد: انتظارات از زنجان بالاست و باید از این پتانسیل عظیم استعداد در استان بهره بیشتری برد.

ساعی با تاکید بر اهمیت جذب حامی مالی برای توسعه ی هر چه بیشتر تکواندوی استان افزود: امروز و پس از برگزاری مجمع جلسات متعددی با شرکت های مختلف استان در همین راستا خواهیم داشت.

رئیس فدراسیون تکواندو با بیان اینکه حجم و تعدد برنامه های فدراسیون بسیار زیاد است اظهار داشت: در مدت 2 ماهی که در فدراسیون حضور دارم توانستیم کلاس داوری بین المللی هانمادانگ را که پیش از این همه ساله در کره جنوبی برگزار می شد برای اولین بار و با حضور 83 شرکت کننده به میزبانی ایران برگزار کنیم.

ساعی همچنین خبر داد: فدراسیون تکواندو تنها کشوری است که توانسته نمایندگی کوکی وان را برای برگزاری کلاس های آموزشی و آزمون های کمربند کسب کرده و این کلاس و آزمون ها را در کشور خود برگزار کند.

وی در ادامه افزود: تیم ناشنوایان تکواندو در کاروان المپیک ناشنوایان در چند روز گذشته نیز به عنوان بهترین تیم شناخته شد وبا کسب 4 مدال طلا، یک نقره و یک برنز و مقام اول تیمی در این دوره افتخار بسیار بزرگی را برای کشورمان به ارمغان آورده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا