اجتماعی

توانمندسازی صرفاً پرداخت پول نیست

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: توانمندسازی صرفاً پرداخت پول نیست و شامل راهنمایی، آموزش، کمک به تحصیل، ایجاد شغل برای مددجویان و ... است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سلمان حسینی در همایش برترین ها و تجلیل از شرکای اجتماعی و جامعه هدف برتر بهزیستی و جشن عید غدیر که در فرهنگسرای زندگی برگزار شد، اظهار داشت: توانمندسازی مددجویان در قالب حمایت های اشتغالزایی و تحصیلی هدف اصلی و محوری سازمان بهزیستی است و بهزیستی بر این امر تاکید ویژه‌ای دارد.

وی اضافه کرد: توانمندسازی صرفاً پرداخت پول نیست و شامل راهنمایی، آموزش، کمک به تحصیل، ایجاد شغل برای مددجویان و … است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان خاطرنشان کرد: یکی از اهداف ما این است که دیگر مددجو یا فرد معلول بازمانده از تحصیل نداشته‌ باشیم و همه افراد جامعه هدف بهزیستی به عنوان افراد با سواد مطرح شوند.

وی تلاش برای ‌فراهم ساختن امکان برخورداری از خدمات آموزشی و آماده سازی شغلی، رشد و ارتقای مددجویان بهزیستی به لحاظ فکری، جسمی، مالی و معیشتی را از رویکردهای جدید این مجموعه برشمرد و افزود: بر همین اساس طرح های مختلفی در دست اجرا است که می توان طی چند سال نسبت به تحقق این اهداف امیدوار بود، تا مددجو با حمایت های بهزیستی بتواند روند عادی زندگی خود را تداوم بخشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا