اقتصاد

تعیین استان معین در شمالغرب کشور برای مواقع بحران

شهردار زنجان گفت: با همفکری چهار استان حاضر در مجمع مشورتی کلانشهرهای شمالغرب کشور می‌توانند در مواقع بحران از ظرفیت همدیگر استفاده کنند، که از جمله آن تعیین استانهای معین است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا فیروزفر در دومین نشست مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهر و شهرداران مرکز استان‌های شمالغرب کشور با مهم ارزیابی کردن برگزاری نشست مشورتی کلانشهرهای شمالغرب کشور اظهار کرد: این جلسه همراستای مجمع مشورتی کلان شهرهای کشور که به صورت ماهیانه برگزار می‌شود، تشکیل شده است.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه نشست مشورتی کلانشهرهای شمالغرب کشور در واقع پیش جلسه‌ای برای مجمع مشورتی کلانشهرهای کل کشور است، گفت: از طرفی می‌توانیم با احصای ظرفیت‌های این چهار استان میتوانیم بهره‌وری را بالاتر ببریم.

وی افزود: علاوه بر این با همفکری چهار استان حاضر در این مجمع مشورتی می‌توانند در مواقع بحران از ظرفیت همدیگر استفاده کنند، که از جمله آن تعیین استانهای معین است.

فیروزفر گفت: در کنار این قضیه قرار شده است اگر استان‌های همجوار دیگر تقاضای پیوستن به این مجمع را داشتند، با تصمیم مجمع می‌توانیم از حضور آنها استفاده کنیم.

شهردار زنجان افزود: قطعا با توجه به رویکرد مجمع و همچنین ظرفیت‌های بومی منطقه‌ای می‌توانیم، یک سری طرح‌ها را ارائه دهیم که مصوبه کشوری شود.

وی افزود: با توجه به اینکه در ماه‌های آتی تصویب بودجه سال 1402 را در پیش رو داریم، می‌توانیم در آن قضیه نیز از نگاه مشورتی مجمع استفاده کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا