اجتماعی

تعداد نمک‌پاش‌های راهداری استان زنجان به 32 دستگاه رسید

رئیس اداره ماشین‌آلات و تجهیزات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از خرید 2 دستگاه نمک‌پاش و 7 دستگاه بیل برف‌روب کامیونی در سال جاری جهت پیوستن به ناوگان راهداری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی پیری با اشاره به خرید 2 دستگاه نمک‌پاش مکانیزه و 7 دستگاه بیل برف‌روب کامیونی جهت پیوستن به ناوگان امدادی و خدماتی اداره کل اظهار کرد: قیمت هر دستگاه نمک‌پاش با ظرفیت 10 تنی تمام اتوماتیک قابل نصب بر روی شاسی بنز حدود 800 میلیون تومان و قیمت هر دستگاه بیل برف روب کامیونی 140 میلیون تومان بوده که از محل اعتبارات ملی خریداری شده است.

به گفته رئیس اداره ماشین‌آلات و تجهیزات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، یک دستگاه ماشین نمک‌پاش چهارشنبه (23 آذرماه 1401) تحویل این ارگان شد و دستگاه دیگر نیز تا پایان هفته جاری به ناوگان راهداری اضافه می‌شود. مراحل نصب 7 دستگاه بیل برف‌روب کامیونی خریداری شده نیز انجام شده و آماده بهره‌برداری هستند.

پیری با بیان اینکه با پیوستن نمک‌پاش‌های خریداری شده، مجموع نمک‌پاش‌ها به 32 دستگاه رسید، در خصوص بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی در تامین نمک‌پاش موردنیاز نیز گفت: بخش خصوصی فاقد ماشین نمک‌پاش بوده و در امر خدمات‌رسانی صرفا کامیون‌های کمپرسی موردنیاز اداره کل را تامین می‌کند. با توجه به این موضوع، هر ساله خرید 2 تا 4 دستگاه نمک‌پاش جهت پیوستن به ناوگان راهداری استان در دستور کار قرار می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا