اجتماعی

تسهیلات تبصره 16 در راستای عدالت اجتماعی سیاستگذاری شده است

فرماندار زنجان گفت: تسهیلات اشتغالزایی حاصل از اعتبارات بند ب تبصره 16 قانون بودجه سال 1401 دارای توان برقراری عدالت اجتماعی میان کارآفرینان خرد و کلان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،پرویز خالقی در جلسه کمیته اشتغال شهرستان به اهمیت و ضرورت بهره گیری از سیاستهای دولت در زمینه اشتغالزایی اشاره داشته و با بیان اینکه اینگونه تسهیلات در راستای ازدیاد شاخص های محرومیت زدایی و برقراری عدالت اجتماعی تاثیرگذار می باشند، اظهار داشت: تسهیلات اشتغالزایی حاصل از اعتبارات بند ب تبصره 16 قانون بودجه سال 1401 دارای توان و ظرفیت برقراری عدالت اجتماعی میان کارآفرینان خرد و کلان بوده و خواهد توانست استعدادهای کارآفرینی در اقصی نقاط شهرستان را شکوفا سازد.

خالقی تصریح کرد: بهره گیری مفید از ظرفیت تسهیلات اشتغالزایی خویش فرمایی از محل اعتبارات بند ب تبصره 16 خواهد توانست مضایق مالی بسیاری از بانوان کارآفرین درقالب مشاغل خانگی را برطرف نماید.

فرماندار زنجان ضمن تاکید بر همت مضاعف از سوی کارگزاریها و بانکهای عامل در راستای جذب بموقع و حداکثری تسهیلات اشتغالزایی، گفت: عملکرد دوایر دولتی و غیر دولتی در زمینه جذب اعتبارات تبصره 16 در شهرستان زنجان بطور مستمر رصد می شوند.

نماینده عالی دولت در شهرستان زنجان تاکید کرد: مدیران بایستی با وحدت رویه و دوری جستن از اقدامات موازی، موجبات کسب بیشترین بازده در کمترین زمان ممکن را نسبت به جذب اعتبارات تبصره 16 در سالجاری را فراهم نمایند.

فرماندار زنجان همچنین با اشاره به اهمیت سامانه رصد اشتغال کشور به عنوان یکی از مهمترین مراجع حوزه اشتغال، از مدیران مربوطه شهرستانی خواست تا به منظور کسب موفقیت های لازم در این زمینه اهتمام ویژه ای داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا