اقتصاد

تسریع در اجرای پروژه های راه و شهرسازی زنجان

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان بر لزوم تسریع در اجرای پروژه های ساختمان سازی و تاسیسات عمومی راه و شهرسازی در شهر زنجان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،اصغر اسماعیلی در حاشیه بازدید چند ساعته از پروژه‌های ساختمانی و تاسیسات عمومی راه و شهرسازی از جمله پروژه ساختمان دامپزشکی ، ساختمان ثبت احوال و هنرستان هنرهای تجسمی و پروژه سینما و تئاتر در شهر زنجان، اظهار داشت: خوشبختانه این سه پروژه در شهر زنجان فعال است و با تمام توان روند اجرایی خود را طی می کند.

وی با بیان اینکه سازندگان برای اجرای سریع این پروژه ها به خوبی برنامه ریزی و مدیریت لازم را مدنظر قرار دهند ،اظهار داشت: امیدوارم هر چه زودتر شاهد تسریع و سرعت اجرای بیشتر این پروژه ها باشیم.
مطالعات پروژه ساختمان دامپزشکی زنجان اواخر سال 99شروع و اوایل سال 1400تمام شد و همچنین این پروژه در دو مرحله پیمان سپاری شده است.

پیمان سپاری اجرای اسکلت و سازه این پروژه مرداد ماه سال گذشته تمام شد و قرارداد عملیات تکمیل این پروژه با شرکت پیمانکاری«زیبا اسکان کادوس» منعقد شده است و مبلغ قرارداد این پروژه 72میلیارد تومان بوده و کل پروژه بیش از 38درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: تاکنون با تخصیص اعتباری که سال گذشته انجام گرفت در مجموع بیش از 70 میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده و برای تکمیل این پروژه بیش از 80میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

گفتنی است پروژه دامپزشکی زنجان در دو قسمت اداری و آزمایشگاهی اجرا می شود و بخش اداری این پروژه در پنج طبقه و آزمایشگاه هم در سه طبقه با زیر بنای 6هزار و 100متر مربع اجرا می شود و خوشبختانه اجرای عملیات اسکلت و سفت کاری پروژه تمام شده و در مرحله اجرای تاسیسات و نازک کاری است.

قابل ذکر است پروژه ساختمان دامپزشکی استان زنجان بیش از 38درصد پیشرفت فیزیکی دارد،پروژه هنرستان هنرهای تجسمی دختران و پروژه سینما و تئاتر نیز 45 درصد و پروژه ساختمان ثبت احوال هم 55درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان ساخت و اجرای پروژه‌های ساختمان‌های دولتی و عمومی برای دستگاه‌های فرهنگی، آموزشی، اداری، درمانی، فنی و حرفه‌ای، بهداشتی و ورزشی را در حیطه وظایف کاری خود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا