ورزش

تزریق خود باوری در ورزشکاران از مهم ترین وظایف مربیان است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد بازرگان مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان در مجمع عمومی سالانه ی تکواندوی استان که با حضور هادی ساعی رئیس فدراسیون برگزار شد اظهار داشت: براساس بیانیه گام دوم انقلاب پرورش خود باوری در عرصه های مختلف در جوانان موجب موفقیت های بی نظیری می شود که عرصه ورزش نیز از جمله ی آن هاست.

وی با بیان اینکه داوران و مربیان باید خود باوری را در جوان ورزشکار ایرانی پرورش دهند و به یک فرهنگ عمومی تبدیل کنند تصریح کرد: نتیجه این خود باوری در میادین بین المللی به منصه ظهور می رسد و تجلی گرانبهایی از ارزش های ملی و دینی ایران اسلامی خواهد بود.

مدیر کل ورزش و جوانان زنجان با تاکید اینکه ورزش می تواند خود باوری ملی را در معرض نمایش جهانیان قرار دهد تصریح کرد: مربیان سفیران نظام برای انتقال واقعیت ها به نسل جدید باشند و با جهاد تبیین در راستای خنثی سازی فعالیت های ابر رسانه های دشمنان بکوشند.

جواد بازرگان در ادامه با اشاره به ظرفیت بخش خصوصی و لزوم جذب و بکارگیری این ظرفیت در بخش ورزش اظهار داشت: تحقق این مهم در هدف گذاری اولیه ی برنامه های اداره کل بوده است و از بدو ورود در این راستا در تلاشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا