اقتصاد

تخصیص بیش از 350 میلیارد ریال به عنوان اعتبارات تملک دارائیهای سرمایه ای شهرستان زنجان

فرماندار زنجان گفت: در راستای تکمیل و اجرای پروژه های عمرانی شهرستان زنجان، بیش از 350 میلیارد ریال به عنوان اعتبارات تملک دارائیهای سرمایه ای در سال 1401 درنظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،پرویز خالقی در جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان زنجان به توزیع اعتبارات بندهای مختلف قانون بودجه برای شهرستان زنجان اشاره داشته و در این باره اظهار داشت زنجان :بیش از 350 میلیارد ریال به عنوان اعتبارات تملک دارائیهای سرمایه ای در سال 1401 درنظر گرفته شده است.

خالقی افزود: اعتبارات تملک دارائیهای سرمایه ای شهرستان زنجان، از اوایل سالجاری تاکنون، رشد 17میلیارد ریالی داشته و قرار است تکمیل و اجرای 109 پروژه شهرستان را به منصه ظهور برساند.

این مسئول همچنین از تخصیص کامل اعتبارات یاد شده برای 35 پروژه شهرستان زنجان خبر داده و در این باره از متولیان حوزه مدیریت و برنامه ریزی استان خواست تا در راستای ادامه روند تخصیص اعتبارات به سایر پروژه ها نیز جدیت کاملی داشته باشند.

فرماندار زنجان افزود: مبادله موافقتنامه برای تمامی پروژه های مربوط به اعتبارات تملک دارائیهای سرمایه ای شهرستان زنجان انجام یافته بنابراین مدیران ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان با پیگیریهای اساسی خود موجبات تحقق تمامی پروژه های تعریف شده را فراهم نمایند.

وی همچنین از مدیران شهرستانی خواست تا به جای انتظار کشیدن تزریق و تخصیص اعتبارات از محل های مختلف قانونی، با چانه زنی های اثربخش، تمامی سعی خود را در راستای انعکاس واقعیت های شهرستان به مدیران دستگاههای استانی خود بکار گرفته و در مسیر استیفای حق و حقوق شهرستان از هیچ اقدامی فروگذار نگردند.

فرماندار زنجان ضمن تاکید بر بهره گیری از ظرفیت سایر قوا برای تحقق طرح ها و پروژه های عمرانی در شهرستان زنجان، به پائین بودن برخی از شاخص های آماری توسعه ای بویژه در حوزه روستایی اشاره داشته و از مدیران شهرستان خواست تا در راستای ارتقای جایگاه شهرستان و رسیدن به نقطه قابل قبول حرکت مداومی داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا