اجتماعی

تحقق بیش از 165 درصد از اهداف گاز زنجان در تامین گاز خانوارهای جدید

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،موسی احمدلو با اعلام اینکه پیش بینی گازرسانی به ۹ هزار و۵۰۰ خانوار جدید از اهداف این شرکت در سال ۹۹ بوده است؛ افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته در تامین گاز ۱۵ هزار و ۷۴۳ خانوار شهری و روستایی جدید۱۶۵/۷ درصد از اهداف تعیین شده برای تامین گاز خانوارهای جدید در استان محقق شده است.

وی اظهار کرد: با جذب ۱۷ هزارو ۴۵۵ مشترک جدید در سال ۹۹ مجموع مشترکین گاز در استان به ۳۶۸ هزار و ۱۲۸ مشترک افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ادامه داد: هم اکنون ۳۳۶ هزار و ۶۵۷ مشترک به بخش خانگی، ۲۹ هزار و ۱۰۱ مشترک به بخش مشترکین عمومی و ۲ هزار و ۳۷۰ مشترک نیز به بخش صنعتی اختصاص دارد.

این مقام مسئول  ابراز داشت: از اشتراک‌پذیری‌های انجام‌شده ۲۶۰ هزار و ۶۹۵ مشترک در شهرها و ۱۰۷ هزار و ۴۳۳ مشترک نیز در روستاها هستند.

 احمدلو اعلام کرد: در تامین گاز شهروندان زنجانی تا کنون موفق به اجرای بیش از ۷ هزار و ۲۲ کیلومتر شبکه گذاری، ۵۹۱ کیلومتر خط انتقال و نصب نزدیک به۱۹۴ هزار و ۸۹۵ انشعاب در استان شده ایم.

وی ادامه داد: همچنین هدف تعیین شده در نصب انشعاب ۵ هزار و ۱۸۸ انشعاب شهری و روستایی بوده است که با نصب ۸ هزار و ۳۰ انشعاب شاهد رشد بیش از ۳ درصدی در این حوزه هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا