اجتماعی

تبیین گری در عصری که فضای مجازی بی مهابا عمل می کند نیازمند تلاش بیشتر است

معاون امور فرهنگی و تبلیغ تبلیغات اسلامی کشور گفت:مردمی که در هیئت حاضر می شوند باید بتوانند تبیین گری برای خانواده و افراد پیرامون خود باشند، در عصری که فضای مجازی بی مهابا عمل می کند، تبیین گری نیازمند تلاش بیشتری است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت الاسلام رضا عزت زمانی در مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه فضای مجازی بدون کنترل می‌تواند تمام داشته‌های فرد را از او گرفته و به ورطه نابودی بکشاند اظهار داشت: دشمنان تلاش می‌کنند تا هویت جوانان را مورد هجمه قرار داده و روحیه ناامیدی را در جامعه افزایش دهند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان با تمام توان در فضای مجازی پیش می‌روند و چنان محاصره تبلیغاتی را تنگ کرده‌اند که فرصت گفت‌وگو را گرفته است تصریح کرد: لازم است تا از ظرفیت مساجد، هیئت‌های مذهبی و تشکل‌های دینی برای مقابله با این هجمه استفاده شود.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ تبلیغات اسلامی کشور با یادآوری اینکه امروز دشمن تمام سرمایه خود را برای مواجه با این نهضت انقلابی به کارگرفته است، عنوان کرد: دشمن بلد است صحنه بازی را آماده کند و طیف های مختلف را برای پیشبرد اهداف خود به بازی گرفته است.

حجت الاسلام عزت زمانی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا این مسیر را طی می کند و آن را به دست صاحب اصلی ان می رساند؛تصریح کرد: تکلیف اساسی بر دوش ما مبلغان دینی قرار دارد؛ آنچه امروز به عهده ما قرار دارد و امر به جهاد شدیم تبدیل قیام به اقامه است.

وی با اشاره به اینکه جهاد در راه خدا از قیام شروع می شود و باید فرصت اقامه را هم فراهم کرد، گفت: کسانی که در صحنه قیام هستند باید این فرصت را فراهم کند؛ ایجاد فرصت برای اینکه جمعی از مومنان در میدان، حق را اقامه کنند.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ تبلیغات اسلامی کشور با یادآوری اینکه جهاد تبیین یک واجب عینی است و کسانی که در میدان هستند باید نقش آفرینی کنند، گفت: مخاطبین ما نه تنها جامعه متدین کشور، بلکه عموم مردم هستند. وقتی از مردم سخن می گوییم همه مردم منظور ما است؛ این افراد باید حرف حق را بشنوند و مورد خطاب ما قرار گیرند.

این مقام مسئول به جهاد تبیین که مورد سفارش مقام معظم رهبری است اشاره کرد و افزود: جهاد تبیین، جهاد آحاد مردم است و به توان مردم بستگی دارد و باید به زبان مردم گفته شود.

وی با یادآوری اینکه همین مردمی که در هیئت حاضر می شوند باید بتوانند تبیین گری برای خانواده و افراد پیرامون خود باشند، در عصری که فضای مجازی بی مهابا عمل می کند، تبیین گری نیازمند تلاش بیشتری است.

حجت الاسلام عزت زمانی با اشاره به اینکه در دوره‌ای قرار داریم که پیش زمینه دوران ظهور است افزود: امام (ره) فرمودند انقلاب از نشانه‌های ظهور است و ما به پشتوانه نهضت عاشورا به این انقلاب معتقد هستیم و در عصری قرار داریم که تمام کفر بر علیه دستگاه ظهور کار می‌کنند و باور ما این است که انقلاب اسلامی غایت حرکت انبیا و اولیا الهی است. 

معاون امور فرهنگی و تبلیغ تبلیغات اسلامی کشور اظهار داشت: اعتقاد ما این است که انقلاب اسلامی را نعمت امام عصر(عج) می‌دانیم که به دست ما رسیده و دشمنان تمام سرمایه خود را برای مواجه با این نهضت انقلابی به کارگرفته‌اند زیرا می‌دانید چگونه صحنه بازی را آماده کرده و طیف‌های مختلف مردم را برای پیشبرد اهداف خود به بازی بگیرند.

وی با اشاره به اینکه جهاد در راه خدا از قیام شروع می‌شود و باید فرصت و قدرت اقامه را هم فراهم کرد، گفت: کسانی‌ که پیشرو در صحنه قیام هستند باید این فرصت را برای همه مخصوصاً مؤمنان برای دفاع از حق را فراهم کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا